"50 twarzy Greya": Doczekaliśmy się sceny z czerwonego pokoju

Co powiecie na taki weekendowy prezent? Oto kolejna scena z najbardziej wyczekiwanych ekranizacji ostatnich miesięcy... i to jaka!

50 twarzy Greya

Wiele się mówi o przystojnym Panu Greyu, lecz nie zapominajmy także o Dakocie Johanson, czyli Anastasii Steele. Wiecie, że to właśnie odtwórczyni głównej roli miała duży wpływ na to, kto zagra u jej boku? Producenci podkreślają, że pomiędzy tą dwójką od pierwszych dialogów dało się wyczuć "chemię", dzięki której później tak doskonale wcielili się w swoje role.

Nie mamy tutaj na myśli związku Jamiego Dornana z Dakotą. Aktor w końcu jest żonaty i ma córeczkę. Bardziej chodzi nam o zrozumienie pomiędzy odtwórcami głównych ról. Z drugiej strony nie da się ukryć, że w filmie zobaczymy dużo scen mocno intymnych.

Od dawna możemy oglądać "wyciekające" sceny, lecz tak naprawdę najwięcej pań czekało na pokazanie "czerwonego pokoju", w którym to Christian zwykł spełniać swoje fantazje. Nareszcie możemy zobaczyć, jak Anastasia reaguje na jego widok. Na początku, jeszcze na korytarzu, nie pojmuje powagi sytuacji i rozbawiona myśli, że za drzwiami zobaczy co najwyżej xBoxa, jednak po przekroczeniu progu orientuje się, dlaczego Grey był taki niepewny co do pokazania jej tego miejsca.

Czym jeszcze zaskoczą nas producenci? Co chciałybyście zobaczyć jeszcze przed premierą filmu? A może macie już dość "wyciekających" scen?


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 08.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
http://chomikuj.pl/KoronaMichal/Filmy/Pi*c4*99*c4*87dziesi*c4*85t+twarzy+Greya++Fifty+Shades+of+Grey+%282015%29
Dodano: 2015-02-06 15:35:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×