"50 twarzy Greya" - Jamie Dornan jednak zagra w kolejnych częściach!

Fanki aktora mogą odetchnąć z ulgą...

50 twarzy Greya

Niedawno donoszono, że Jamie Dornan rezygnuje z odgrywania głównej roli w ekranizacji kolejnych części "50 twarzy Greya". Jako argumentację podawano wówczas, że dla aktora najważniejsza jest rodzina, a jego żona Amelia Werner jest o niego bardzo zazdrosna i nawet nie obejrzała filmu, który miał premierę w walentynki.

Okazuje się jednak, że zadaniem tej informacji było jedynie wzbudzenie jeszcze większego zainteresowania produkcją. Tak naprawdę: Jamie jest zachwycony, że film bije rekordy oglądalności na całym świecie. Już przygotowuje się do kolejnego filmu - mówi agentka aktora.

Nie da się jednak ukryć, że gra w tak specyficznej produkcji odbija się na życiu prywatnym aktorów. Dakota Johnson, która wciela się w rolę Anastasii Steele, kilka dni temu zakończyła związek z Matthew Hittem, który nie mógł znieść medialnego zainteresowania jego kobietą, a także tego, że grała ona tak intymne sceny z Dornanem.

Przypominamy, że od premiery filmu, sale kinowe są wypełnione po brzegi, a ekranizacja "50 twarzy Greya" stała się kasowym hitem. Zobaczcie: "50 twarzy Greya" - padł rekord!Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 27.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×