"50 twarzy Greya" - padł rekord!

Od dawna mówiło się, że premiera tego filmu to ogromne wydarzenie, ale wynik i tak wszystkich zaskoczył.

50 twarzy Greya

"50 twarzy Greya" to fenomen odkąd tylko książka weszła na rynek. Przy tak dużym zainteresowaniu nie mogło się obyć bez jej ekranizacji. Długo wybierano głównego bohatera, którym w końcu został Jamie Dornan.

Producenci od dawna podgrzewali atmosferę przez produkcję trailerów, odkrywanie soundtracku oraz pełnych scen z filmu. Bilety na premierę zostały wyprzedane na całe tygodnie wstecz, a głosy ekscytacji nie milkły. Wiedziano, że to będzie hit wielkiego ekranu, ale aż takiego wyniku nikt nawet nie spekulował. Otóż ekranizacja "50 twarzy Greya" ustanowiła nowy rekord otwarcia w Polsce. Takiego wyniku nie było w polskiej dystrybucji kinowej po 1989 roku.

W ciągu trzech dni film obejrzało 834 479 widzów, zarabiając tym samym 17 174 736 zł.

Jak wiadomo, wstępnie premiera filmu miała się odbyć w październiku 2014 roku, lecz datę przesunięto na Walentynki, co się okazało prawdziwym strzałem w 10! Na sobotę bowiem sprzedano ponad 425 tys. biletów. Takiego wyniku nie było w Polsce odkąd powstało kino. 

Pomimo tak ogromnej ilości sprzedanych biletów, film w większości recenzji nie zbiera pochlebnych opinii. Zawodzą intymne sceny, a także odtwórcy głównych ról.

Oglądaliście już "50 twarzy Greya"? Jak wam się podobał ten film?Zobaczcie także:Źródło: MilionoKbiet.pl/ Stopklatka
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 16.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Nareszcie z polskim lektorem obejrzałam polecam !
tvcinema.pl/gb/50-Twarzy-Greya-Ogladaj-Online/
Dodano: 2015-03-02 13:25:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×