"A Look Of Freedom" Jan A.P. Kaczmarek

Album zawiera płytę z muzyką z koncertu oraz DVD z premierowym wykonaniem utworu skomponowanego przez Jana A.P. Kaczmarka - "Otwarte Okno". Premiera: 21.11.2011.

A Look Of Freedom Jan A.P. Kaczmarek29 lipca 2011 roku na scenie Muzeum Powstania Warszawskiego odbył się koncert "Spojrzenie Wolności" upamiętniający 67. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Polska Orkiestra Radiowa pod dyrekcją Macieja Sztora, Leszek Możdżer – fortepian oraz Szymon Kaczmarek – DJ, wspólnie wykonali utwory światowej sławy polskiego kompozytora, laureata Oscara - Jana A.P. Kaczmarka.

Cały koncert uświetniony został na wydawnictwie płytowym zatytułowanym "A Look Of Freedom". Na płycie znalazły się m.in. kompozycje z filmów: "Marzyciel", "Niewierna", "Passchendaele", "Wojna i pokój" i  "Hachiko".

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Kelly Clarkson "Stronger"
"True Blood Vol.3"

Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 21.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Trochę inna muzyka

    W dzisiejszych czasach bardzo popularna jest muzyka pop i rock. Jest to taka muzyka, której każdy chętnie słucha i która jest najczęściej puszczana przez rozgłośnie radiowe. czytaj więcej

  • Pseudonimy gwiazd

    Niektóre gwiazdy sceniczne, czy to aktorzy czy też muzycy mają swoje pseudonimy, jakich używają na co dzień. czytaj więcej