13-letnia dziewczynka postanowiła skontaktowała się ze stacją kosmiczną

Dziewczynka chciała przekazać wiadomość ojcu, który jest astronautą. Zobaczcie, jak jej się to udało.

to-najbardziej-wzruszajacy-film-jaki-zobaczysz-w-tym-tygodniu_552d1252.jpeg

Obecnie otaczają nas nowinki technologiczne, które ułatwiają komunikację, lecz co zrobić, jeśli ktoś się znajduje poza ziemią, a dokładnie w kosmosie? Taki też problem miała pewna 13-latka, której ojciec jest astronautą i właśnie przebywa na stacji kosmicznej.

Wydawałoby się, że przekazanie przez nią informacji będzie zupełnie niemożliwe i nikt nie zareaguje na marzenie nastolatki, jednak marka Hyundai nie pozostała obojętna. Postanowiono jej pomóc stworzyć wiadomość, którą jej ojciec zobaczył z kosmosu!

Napis wykonano na wyschniętym jeziorze Delamar w Nevadzie. Cała akcja okazała się także doskonałą promocją modelu samochodu. Chciano przekazać, że auto nie jest tylko środkiem transportu. Projekt angażował specjalistów z różnych kontynentów. Problem polegał na tym, że napis musiał być naprawdę duży, a także precyzyjnie i szybko wykonany, ponieważ przy większym wietrze mógłby zostać zasypany.

Zobaczcie także: Skoczyła ze spadochronem w urodziny... 100!

Na całe szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i jak podkreślają to organizatorzy przedsięwzięcia, jednym z najpiękniejszych widoków była radość zarówno Stephanie, jak i jej ojca.

Jednocześnie został pobity rekord Guinnessa na największy napis utworzony ze śladów kół.
Zobaczcie nagranie dokumentujące to przedsięwzięcie!

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 14.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×