19 marca: Bruce Willis kończy dziś 60 lat!

Bruce Willis, aktor znany między innymi z takich filmów jak "Szklana pułapka", czy "Szósty zmysł" obchodzi dzisiaj swoje urodziny. Jesteście ciekawi które?

bruce willis 2015.jpg

Bruce Willis kończy dziś 60 lat!

W światowym kinie są pewne ikony, które kojarzone są przez wszystkich. Jedną z nich jest znany amerykański aktor i producent filmowy Bruce Willis. Któż z nas bowiem nie oglądał filmu "Szklana Pułapka", czy "Szósty zmysł"? 

Nawet jeśli jakimś cudem umknęły nam te produkcje, to mino wszystko, Bruce Willis z pewnością jest nam znany. Tak często pojawiał się na szklanym ekranie, że chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby go choćby z jednego filmu.

 

Aktor swoją karierę rozpoczynał na Off Broadwayu, dopiero później trafił do telewizji, gdzie dużą popularność przyniosła mu rola w znanym serialu "Na wariackich papierach". Jednak to właśnie wspomniana wcześniej "Szklana pułapka" zapewniła mu status światowej gwiazdy hollywood.

Dziś Bruce Willis obchodzi już... 60 urodziny! Czas leci szybko, jednak jak widać, aktor wciąż jest w bardzo dobrej formie i z pewnością czuje się młodziej niż wskazuje jego metryka.

Przez długi czas aktor związany był z także bardzo znaną aktorką wielkiego świata Demi Moore, aktualnie zaś jego żoną jest modelka Emma Eming. 

Za swoje dokonania, Bruce Willis wielokrotnie był nominowany do takich nagród jak Złote Globy, czy Grammy.

Aktorowi z okazji urodzin życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 19.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar