Adam Levine spotkał się z dziewczynką, która rozpaczała z powodu jego ślubu - zobaczcie!

O tej dziewczynce w sieci było głośno. Mała fanka, która nie mogła pogodzić się z tym, że Adam Levine jest już zajęty, spotkała się ze swoim idolem.

adam levine.jpg

Adam Levine spotkał się z dziewczynką, która rozpaczała z powodu jego ślubu - zobaczcie!

 

W sieci bardzo szybko można zyskać popularność, nawet mimowolnie. Bardzo często bohaterami viralowych treści, które obiegają cały świat, są dzieci. I tym razem było podobnie.

Kilka tygodni temu po internecie błyskawicznie rozprzestrzenił się filmik, na którym widać jak mała fanka znanego wokalisty Adama Levine'a rozpacza po tym, jak mama przekazuje jej wiadomość, że jej idol niestety jest już zajęty, gdyż jakiś czas temu ożenił się. Dziewczynka, jak i jej mama nie mogły się spodziewać tego, co nastąpi po tym...

 

Film bardzo szybko pojawił się nie tylko na prywatnych profilach na portalach społecznościowych, ale także na wielu portalach. Sława rosła, a nagranie do tej pory ujrzało już prawie 5 i pół miliona osób. To sprawiło, że dziewczynką zainteresowały się także inne media niż te internetowe.

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO 

Mała Mila oraz jej mama dostały zaproszenie do bardzo znanego programu rozrywkowego The Ellen DeGeneres Show. A tam, czekała na nie ogromna niespodzianka!

Oprócz gadżetów z jej idolem jakie przygotowała prowadząca, na małą dziewczynkę czekał także sam Adam Levine, który wręczył jej piękną różę. Choć dziewczynka była dość mocno zawstydzona obecnością wokalisty z pewnością zapamięta to spotkanie na całe życie.

Zobaczcie sami!


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 17.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×