Adele opublikowała nowy teledysk do utworu “Send my love (to your new lover)”!

Będzie nowy hit?

Adele.jpg

Adele nie trzeba przedstawiać - wszyscy znamy tę uroczą Brytyjkę, która kilka lat temu podbiła muzyczne serca na całym świecie płytami takimi jak “19” (z hitem “Chasing Pavements” oraz “Make You Feel My Love”) i “21” (z utworami takimi jak “Rolling In The Deep” i “Set Fire To The Rain”). Warto wspomnieć również o tym, że napisała tytułową piosenkę dla filmu o James’ie Bondzie “Skyfall” i zdobyła tyle nagród Grammy podczas 54-tej Gali, że było jej ciężko utrzymać je w rękach. Teraz na jej kanale VEVO pojawił się teledysk do utworu z najnowszej płyty “25”.

Polecamy: Adele została mamą! 


Wszystko rozpoczyna się od spokojnie stojącej Adele w pięknej, długiej sukni w kwiaty w stylu lat ‘60. Warto zwrócić też uwagę na jej subtelny, złoty makijaż, który dodaje całości klimatu. Po chwili postać się dubluje i wszystkie “Adele” zaczynają się przenikać, a sama artystka rytmicznie porusza się wraz z utworem. Całość tworzy bardzo nastrojowy dodatek do przyjemnej muzyki.

Zobacz też: Adele powraca w wielkim stylu! 


Teledysk miał swoją światową premierę podczas gali Billboard Music Award 2016 w nocy z 22 na 23 maja. To trzeci singiel promujący najnowszą płytę artystki “25”, zaraz po słynnym już “Hello” oraz mocno akustycznym “When We Were Young”. 


My obstawiamy, że to nowy hit - wpada w ucho od pierwszego usłyszenia! A jak Wam się podoba?


">Zdjęcie: screenshot YouTube


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 27.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×