Adrian Makar wygrał 7. edycję programu "Mam Talent"!

To już dzisiaj zakończyły się zmagania o zwycięstwo w 7. edycji programu Mam Talent. Spodziewaliście się takiego wyniku?

Adrian Makar wygrał 7. edycję programu Mam Talent!

Adrian Makar wygrał 7. edycję programu "Mam Talent"!


Za nami kolejna edycja lubianego przez Polaków show, w którym mogliśmy oglądać zaskakujące talenty. Finalistami "Mam Talent" tym razem byli: Alter Trio, Łukasz Świrk, Adrian "Lipskee" Lipiński, Mateusz Guzowski, Lowzar, Berenika Nienadowska, Acroart, Julia Olędzka i Adrian Makar, który ostatecznie wygrał rywalizację. 

Trzecie miejsce na podium przypadło Berenice, a drugie Mateuszowi. Zwycięzcą okazał się piętnastolatek! Adrian jest wychowankiem Domu Dziecka w Dubience. Czym chłopak dzisiaj oczarował jurorów? Do swojego występu wybrał utwór Josha Grobana "You raise me up", którym niezwykle oczarował m.in. Małgorzatę Foremniak

Nie da się jednak ukryć, że niemal zaraz po podaniu wyników głosowania widzów zaczęto spekulować, czy tym razem na pewno wygrał talent, czy może bardziej liczyła się osobista historia.  

Jesteście zadowoleni z takiego wyniku? Zobaczcie jeden z występów Adriana w show: Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Sobota 06.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×