Adrianna Biedrzyńska wyszła za mąż?

Wygląda na to, że aktorka weszła w trzeci już związek małżeński.

biedrzynskazmezemmain1.jpg

Kilka dni temu Adrianna Biedrzyńska (55 lat) wzięła udział w charytatywnym wydarzeniu - Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy. Podczas imprezy aktorka, której paparazzi próbowali zrobić zdjęcia, nagle przyznała, że jeśli zapozuje do fotografii "to tylko z mężem", po czym u jej boku pojawił się Sebastian Błaszczak (43 lata), znany dotąd jako partner Biedrzyńskiej. 

Czy tym samym gwiazda wyznała, że po raz kolejny wyszła za mąż? Na to wygląda!

Jeśli to prawda, oznacza to, że gwiazda weszła w związek małżeński już po raz trzeci. Przypomnijmy, że Biedrzyńska jest także mamą Michaliny Robakiewicz - młodej aktorki, szerszej publiczności znanej głównie z seriali "Klan" i "Na Wspólnej", która jest owocem jej pierwszego małżeństwa. 

Dodajmy, że ostatnio doniesienia na temat Adrianny Biedrzyńskiej nie były tak pomyślne. Aktorka zmagała się bowiem z ciężką chorobą - rakiem mózgu. Mówiono także o jej konflikcie z córką. 

Chorobę na szczęście udało się aktorce pokonać, miejmy nadzieję, że relacje osobiste w rodzinie również się ułożą. Na ten moment serdecznie gratulujemy szczęśliwej parze i życzymy jej wielu pięknych, wspólnie spędzonych chwil. 

Zobacz wspólne zdjęcia Adrianny Biedrzyńskiej i Sebastiana Błaszczaka podczas Kulinarnych Zawodów Dziennikarzy:

KAPiF_K823723Fbiedzynska3.jpg

KAPiF_K823747Fbiedrzynska4.jpg

KAPiF_K823721Fbiedrzynska2.jpg

KAPiF_K823720Fbiedrzynska1.jpg

 Zobacz też:

zdjęcia: KAPIF Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 09.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Pewnie masz rację, zostanie aktorem , a ty będziesz anonimowym nieszczęśliwym idiotą, który komentuje, złośliwie, posty na internecie:)
Dodano: 2017-06-26 11:16:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
ha, ha czego nie robi się dla pieniędzy... ten jej nowy facet to bezrobotny układacz parkietów w Kanadzie, a tu wszystko na koszt pani B. Może nawet aktorem przy niej zostanie:)
Dodano: 2017-06-10 12:04:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×