Agata Trzebuchowska - jak się prezentowała na Złotych Globach?

Wyglądała... skromnie?

agata-trzebuchowska

Film "Ida" stał się prawdziwym fenomenem. Jego kolejnym sukcesem była nominacja do "Złotych Globów" w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny", jednak nie udało się sięgnąć po statuetkę. Niemniej na gali rozdania nagród nie zabrakło odtwórczyni głównej roli, Agaty Trzebuchowskiej, o której usłyszał już cały aktorski świat. Aktorka miała już nawet propozycję pracy w serialu "Gra o tron". Jednak czy na czerwonym dywanie prezentowała się jak gwiazda, czy może odstawała od reszty?

Otóż Polka odrzuciła wytworne suknie i postawiła na skromną, czarną sukienkę, która sięgała jej do kostek. Nie odsłoniła także zbytnio swojego dekoltu. Aktorka nie męczyła się równiez w szpilkach - postawiła na czarne balerinki. Czyżby jej stylizacja miała nawiązywać do roli, jaką odegrała w filmie, który był nominowany do Złotych Globów, a może po prostu jest skromną dziewczyną, która nie lubi przykuwać uwagi wymyślnymi kreacjami?

Gwiazda nie zaskoczyła także fryzurą ani makijażem - postawiła na koka i delikatny makijaż oczu oraz czerwoną szminkę na ustach.

Na pewno nie strój decyduje o klasie aktora i Agata Trzebuchowska doskonale o tym wie. Klasa sama się obroniła i śmiało można powiedzieć, że przedstawiciele polskiego filmu godnie reprezentowali nasz kraj na tym wydarzeniu.

Pozostaje niedosyt ze względu na brak statuetki, ale należy pamiętać, że wśród nagród dla produkcji "Ida" znajdują się już Europejskie Nagrody Filmowe, które nazywane są także "Europejskimi Oscarami".Zobaczcie sami, jak na rozdaniu Złotych Globów prezentowała się Agata Trzebuchowska

Agata Trzebuchowska i Paweł Pawlikowski


agata-trzebuchowska

agata-trzebuchowska

agata-trzebuchowska


Zobaczcie także, jak gwiazdy prezentowały się na rozdaniu Złotych Globów rok temu: 


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 12.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
prezentowała się tak jak i ten cały film...
Dodano: 2015-01-13 10:39:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×