Agnieszka Chylińska promuje swoją najnowszą książkę "Labirynt Lukrecji"

Agnieszka Chylińska rozpoczęła niedawno promocję swojej najnowszej książki dla dzieci pod tytułem "Labirynt Lukrecji"

Agnieszka Chylińska promuje swoją najnowszą książkę "Labirynt Lukrecji"

Agnieszka Chylińska promuje swoją najnowszą książkę "Labirynt Lukrecji"

Agnieszka Chylińska oprócz zasiadania w jury "Mam talent" zajmuje się ostatnio także promocją swojej książki. Wizerunek piosenkarki przez ostatnie lata bardzo się zmienił. Chylińska zdecydowanie załagodziła swoje zachowanie, wypowiedzi, a także image. I mimo tych wszystkich zmian nikt jeszcze kilka lat temu nie przypuszczałby, że Agnieszka Chylińska napisze książkę i to dla... dzieci.

- Nigdy bym nie przypuszczał, że pewnego dnia będę czytał swojej córce teksty Agnieszki Chylińskiej na dobranoc, przy okazji świetnie się bawiąc. Świat naiwnej, dziecięcej fantazji wymieszany z dorosłym, inteligentnym poczuciem humoru – ostatni raz przeżywałem coś takiego, mając w ręku "Przygody Mikołajka" albo oglądając "Shreka" - mówi dziennikarz Marcin Prokop. 


"Labirynt Lukrecji", bo taki tytuł nosi najnowsza publikacja autorstwa Agnieszki Chylińskiej, opowiada o losach małej Lukrecji, która mieszka wraz ze swoimi rodzicami w starej kamienicy. Dziewczynka pewnego dnia postanawia przestać mówić.

"Książka jest o jesiennej szarudze i wiosennym ociepleniu, o wyczekiwanych z niecierpliwością zagadkowych kopertach i tęsknocie za szczęściem " - czytamy w jej opisie.

Ta publikacja dla najmłodszych, oprócz treści, posiada bogate i piękne ilustracje, co z pewnością przypadnie do gustu niejednemu dziecku.

Można przypuszczać, że piosenkarka jako mama trójki dzieci bardzo dobrze wie z doświadczenia, czego dzieci chcą słuchać i co chcą czytać oraz w jaki sposób pokazać im świat pełen niezwykłości i różnych zjawisk. 

Oto zdjęcia z promocji:

chylińska_książka_4.jpg

chylińska_książka.jpg

chylińska_książka_3.jpg

chylińska_książka_2.jpg

chylińska_książka_5.jpg

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 15.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×