Agnieszka Kaczorowska o karierze w tańcu: To kłótnie, plotki i rywalizacja!

Co jeszcze zdradziła w najnowszym wywiadzie gwiazda?

cosmo_03_2017glowneagakaczor.jpg

Agnieszka Kaczorowska jest gwiazdą z okładki najnowszego wydania magazynu "Cosmopolitan". W wywiadzie udzielonym z tej okazji Monice Finotello, gwiazda wydaje się wypowiadać naprawdę szczerze. W trakcie rozmowy pada m.in. pytanie o taniec, bo Kaczorowska triumfalnie powraca do telewizyjnego hitu - programu "Taniec z gwiazdami" jako jedna z ulubionych tancerek widzów. 

Na pytanie o czym jeszcze marzy, gdy już tak wiele zdążyła w życiu osiągnąć, pomimo młodego wieku, Agnieszka odpowiada:

- Marzę, żeby ktoś zrobił film o środowisku tańca towarzyskiego, a ja zagrałabym w nim oczywiście główną rolę (śmiech). Dla widzów TzG to wszystko wygląda pięknie i kolorowo (...), ale tak naprawdę taniec o sport, który wymaga ciężkiej pracy. To zamknięte, hermetyczne środowisko artystyczne i żeby dojść wysoko, trzeba bardzo dużo poświęcić. (...) Chciałabym uświadomić ludziom, czym jest taniec towarzyski, zmienić stereotypowe podejście do tej dyscypliny - wyznaje Agnieszka. 

- A jak jest naprawdę? Krew na parkiecie, pot i łzy? Wielkie afery i kłótnie? - dopytuje dziennikarka.

- Pewnie, że tak! Plotki, kłótnie, rywalizacja i wielogodzinne treningi. Wiele młodych osób już na początku odpada, bo nie daje rady - odpowiada szczerze gwiazda. 

Dodajmy, że Kaczorowska wie, co mówi. Tańcem zajmuje się zawodowo i od lat odnosi w tej dziedzinie sukcesy. Podczas swojej kariery zdobyła nawet wraz ze swoim partnerem tanecznym tytuł mistrzów świata w tańcu latynoamerykańskim. 

Obecnie jest także jedną z najpopularniejszych trenerek tańca, choć szerokiej publiczności najbardziej znana jest jako Bożenka z serialu "Klan", w którym gra od 18 lat. 

Co jeszcze w wywiadzie dla "Cosmo" zdradza Agnieszka? Z rozmowy dowiadujemy się m.in., dlaczego niedawno znacznie przytyła i co to miało wspólnego z pewną ciążą, a także jak według gwiazdy wygląda przepis na sukces. Czy serce Kaczorowskiej znów jest zajęte i czy tym razem jej partner również jest starszy? Tego wszystkiego dowiesz się, czytając szczery wywiad z gwiazdą w najnowszym wydaniu magazynu "Cosmopolitan"!

cosmo_03_2017male.jpg

 Tak prezentuje się okładka najnowszego wydania magazynu "Cosmopolitan"

zdjęcie: materiały prasowe  

Zobacz też: Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 10.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×