Agnieszka Radwańska przerywa milczenie po ślubie! Zobacz jej komentarz!

Tenisistka skomentowała burzę wokół jej ślubu. Bardzo krótko i dosadnie...

radwanskakomentujemainmain.jpg

W sobotę Agnieszka Radwańska i jej narzeczony Dawid Celt wzięli ślub w kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Od tego czasu w polskich mediach life-stylowych ślub tej pary jest absolutnym numerem jeden wśród tematów. 

Nie musimy chyba mówić, że na ślubie obecni byli nie tylko bliscy Młodej Pary i znajomi, również z show-biznesu, ale także paparazzi, dzięki którym ślubny look tenisistki niemal od razu przedostał się do mediów i... wywołał wśród Internautów burzę. 

Dlaczego? Wszystko przez stylizację Panny Młodej. O ile Pan Młody postawił bowiem na ślubną klasykę - bardzo modny ostatnimi czasy granatowy, ślubny garnitur smokingowy z czarnymi klapami, do którego dobrał, według zasad elegancji, czarną muchę, o tyle jego ukochana postawiła na kreację, która poruszyła wszystkich. 

Suknię Agnieszki Radwańskiej stworzyła polska projektantka - Agnieszka Maciejak, a kreacja nawiązuje do ślubnych projektów Diora z lat 40. W tej najważniejszej w życiu kreacji, Agnieszka postawiła na połysk, a zarówno suknię, jak i długi, tiulowy welon, zdobiło podobno aż kilka tysięcy kryształów Swarovskiego. Do sukni tenisistka dobrała też połyskujące, piękne buty ślubne od Christiana Louboutina

Nie wszystkim jednak kreacja przypadła do gustu. W sieci pojawiło się wiele komentarzy negatywnie oceniających ślubną stylizację gwiazdy sportu. Co nie podobało się komentatorom? Wiele osób sądzi, że kreacja z przedłużoną talią zaburzyła sylwetkę Agnieszki, inni komentują zbyt dużą, według nich, ilość świecidełek na sukience. 

Cóż, o gustach się nie dyskutuje, ważne natomiast, jak w sukni czuła się sama Panna Młoda, która swoimi spostrzeżeniami postanowiła podzielić się ze światem za pośrednictwem swojego konta na Instagramie. Pod zdjęciem ze swoim świeżo poślubionym mężem Radwańska napisała:


Najszczęśliwszy dzień w życiu!!!!!!!!!!!! 


Krótko, na temat i w samo sedno. 

Pięknej i szczęśliwej Młodej Parze, serdecznie gratulujemy! 

 zdjęcia: KAPIF, Instagram 

Zobacz:  


Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 24.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×