Agnieszka Sienkiewicz zostanie mamą!

Gwiazda znana z serialu m.in. "Przyjaciółki" przygotowuje się do najważniejszej roli w życiu. Znamy szczegóły.

Agnieszka Sienkiewicz zostanie mamą!

Niedawno zauważono, że Agnieszka Sienkiewicz przybrała na wadze. Jak podaje portal Party.pl, wyjaśnienie tego jest bardzo radosne - aktorka zostanie mamą. Jej maleństwo ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

Zobaczcie także: Kobiety, które nigdy nie uprawiały seksu urodziły dzieci! Jak to możliwe?

Gwiazda ponoć stara się pogodzić swoje obowiązki z nową rolą. Szósty sezon "Przyjaciółek” jest już nagrany, a decyzja o tym, czy pojawi się kolejna seria jeszcze nie zapadła. Jeśli chodzi o teatr, to Aga cały czas gra w wyjazdowym spektaklu "Kochanie na kredyt”. Poinformowała już osoby z teatru o tym, że spodziewa się dziecka, ale na razie nie ma zamiaru zrezygnować z pracy. Spektakle ma już zaplanowane do końca listopada - zdradziła portalowi znajoma aktorki.

Agnieszka Sienkiewicz jest w związku z Mikołajem Gauerem, ale para raczej unikała oficjalnego pokazywania się, choć ostatnio głośno było o tym, że się zaręczyli.

Mam wspaniałego mężczyznę u boku, który jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam - mówiła gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Gratulujemy!Zobaczcie także:Foto: KAPiF

Dodał(a): Anka P. , Środa 07.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
podwodnie44
jak fajnie!
Dodano: 2015-10-08 11:09:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Opisz swojego partnera na ciepło z lukrem, albo na ostro z pieprzem na expartner_info legalnie i anonimowo. http://www.expartner.info
Dodano: 2015-10-08 09:29:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
No to gratulacje
***
routery, sprzedaż,pomoc techniczna i przesyłka gratisRZECZY.DAG.PL/SKLEP
Dodano: 2015-10-07 15:03:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×