Agnieszka Więdłocha obchodzi dziś swoje urodziny!

Dziś swoje urodziny obchodzi aktorka Agnieszka Więdłocha. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

agnieszka więdłocha 2015.jpg

Agnieszka Więdłocha obchodzi dziś swoje urodziny!

Agnieszka Więdłocha dość często gości na ekranach naszych telewizorów. Jej kariera ciągłe się rozwija, tak jak i sama aktorka.

Znana jest głównie z takich seriali jak Lekarze, gdzie gra dr Beatę Jasińską, czy Czas honoru gdzie występowała w roli Leny Sajkowskiej. To właśnie ta rola przyniosła jej największą rozpoznawalność

Aktorka w 2009 roku ukończyła Akademię Filmową w Łodzi. Oprócz ról w znanych serialach oglądanych przez wielu Polaków, Agnieszkę można zobaczyć także na deskach Teatru im. S. Jaracza w Łodzi.

Zobacz też: AGNIESZKA WIĘDŁOCHA GOTUJE DZIECIOM

Na przełomie roku 2009 i 2010 została także nominowana do prestiżowej łódzkiej nagrody teatralnej "Złota Maska"  za najlepszy debiut tego właśnie sezonu.

 

Media ostatnio huczą na temat jej domniemanego romansu z Maćkiem Musiałem. Oboje nie kryli nigdy swojej sympatii, ale zawsze twierdzili, że łączy ich jedynie przyjaźń. Agnieszka pomagała swojemu koledze "po fachu" dostać się do szkoły aktorskiej. Młodszy o 9 lat Maciek bardzo chętnie korzystał z rad starszej koleżanki i korepetycji jakich mu udzielała. Oboje jednak zaklęcie milczą i nie chcą potwierdzać żadnych plotek na temat ich domniemanego związku. 

Zobacz też: MAKIJAŻ W STYLU AGNIESZKI WIĘDŁOCHY 

Młoda, utalentowana aktorka skończyła dziś 29 lat. W dzień urodzin pragniemy życzyć Pani Agnieszce wszystkiego najlepszego i życzymy także by jej kariera dalej prężnie się rozwijała.

Zobacz też: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 12.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar