Alanis Morisette aniołem!

Na miesiąc przed premiera nowego albumu "Havoc And Bright Lights", Alanis Morissette zaprezentowała najnowszy klip, do singla "Guardian". Wciela się w nim w anioła.

Multi platynowa artystka, wielokrotna laureatka Alanis Morisetteprestiżowej nagrody Grammy - Alanis Morissette, nakładem Sony Music wyda nowy, długo oczekiwany, siódmy w dyskografii album długogrający "Havic and bright lights". Krążek oraz jego wersja cyfrowa pojawią się na rynku 28 sierpnia 2012 roku. Wyprodukowany przez Guya Sigswortha (Björk, Madonna, Seal) oraz Joe Chiccarelli'ego (Tori Amos, Elton John, U2), to pierwszy od czterech lat premierowy materiał Kanadyjki. Zwiastujący premierę albumu singiel "Guardian", fani będą mogli nabyć już 18 czerwca. Tego samego dnia singiel trafi do rozgłośni radiowych na całym świecie.

"Ten album, jak zawsze w moim przypadku jest wypadkową tego, czym akurat jestem obecnie w życiu zafascynowana, na punkcie czego mam obsesję, na czym mi najbardziej zależy i co spędza mi sen z powiek o 4 nad ranem" charakteryzuje treść płyty Alanis. "Te piosenki to mój emocjonalny, psychologiczny, społeczny i filozoficzny komentarz do obecnie zastanej przeze mnie sytuacji w otaczającym mnie świecie. Nie mogę się już doczekać, by podzielić się tym albumem z moimi fanami i wszystkimi, którzy pojawią się na moich koncertach, by podjąć ze mną polemikę, które te piosenki za sprawą ich zaangażowania i wyzywających treści mogą wywołać".

Album ukaże się w wersji podstawowej, wersji deluxe 2CD digipack, gdzie na dodatkowym krążku CD znajdzie się zarejstrowany 10 lipca bieżącego roku koncert w berlińskiej Cytadeli. Miłośnicy płyt analogowych otrzymają  podwójny winyl z dołączoną płytą CD w wersji podstawowej.

Źródło: mat. prasowe
Przeczytaj również:

Aerosmith pokazują teledysk

The Wallflowers powracają

Solowa płyta Kukiza


Dodał(a): Natalia Woroniec , Poniedziałek 30.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×