Amber Heard jest w ciąży!

Niespodziewana ciąża skomplikuje rozwód?

amber i johnny main.jpg

Od końca maja, gdy Amber Heard złożyła pozew o rozwód z Johnnym Deppem, oskarżając go jednocześnie o znęcanie się nad nią fizycznie i psychicznie, w mediach każdego dnia możemy znaleźć newsy o tej parze.


Fani i przyjaciele gwiazd prześcigają się natomiast w obronie jednego lub drugiego z małżonków. 
List otwarty broniący Deppa napisała nawet jego była partnerka i matka dwójki jego dzieci - Vanessa Paradis, która wyznała w nim, że Johnny nigdy jej nie uderzył i jako kochająca, ciepła osoba, nigdy nawet nie byłby do tego zdolny.

Z drugiej jednak strony, pojawiły się twarde dowody potwierdzające wersję wydarzeń Heard, a mianowicie sms-y miedzy nią a agentem Deppa, który próbował załagodzić sytuację po jednej z dramatycznych kłótni małżonków, podczas której aktor miał nawet... kopać Heard już wiele miesięcy temu. Na światło dziennie wyszło także, że Johnny miał zachowywać się agresywnie w stosunku do Amber już na dwa lata PRZED ślubem

Wczoraj z kolei media obiegła informacja, że Amber Heard jest w ciąży! Jeśli plotka się potwierdzi, będzie to oznaczało poważny zwrot akcji. W wypadku ciąży, Depp będzie zmuszony płacić Amber jeszcze większe pieniądze niż te, które zapłaciłby jej jedynie z powodu podziału majątku (jak się okazuje, para nie podpisała przed ślubem intercyzy).

Czy tak rzeczywiście będzie? To się dopiero okaże, ale jedno jest pewne: to będzie jedna z najbardziej zaciekłych i najciekawszych dla obserwatorów spraw rozwodowych gwiazd od lat. 

johnnyamber1.jpg

johnnyamber2.jpg

johnnyamber3.jpg


Zdjęcia: FameFlynet 

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 10.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar