Angelina Jolie i Brad Pitt ponownie na jednym ekranie

Ostatnio najgłośniej było o ich związku i operacjach Angeliny, ale teraz przyszedł czas na zwiastun nowego filmu, w którym razem wystąpili.

Angelina Jolie i Brad Pitt ponownie na jednym ekranie

Angelina Jolie i Brad Pitt to jedna z najsławniejszych par w show-biznesie. Mają na swoich kontach kilka prestiżowych nagród, w tym Oscara.

Zobaczcie także: Angelina Jolie usunęła jajniki!

Pierwszy raz mogliśmy ich oglądać na jednym ekranie w 2005 roku w komedii "Mr.&Mrs. Smith". Co ważne, to właśnie w czasie nagrywania tamtego filmu zaiskrzyło między aktorami. Po kilku latach odbył się ich ślub. Para wychowuje także kilkoro dzieci.

Przyszedł czas na ponowne wystąpienie w jednym filmie. Angelina Jolie i Brad Pitt wystąpili w filmie "By the Sea", który opowiada o kryzysie w związku byłej tancerki Vanessy i pisarza Rolanda.

Na razie pojawił się pierwszy zwiastun tej produkcji. Znacząco różni się ona od komedii, w której ostatnio podziwialiśmy aktorskie małżeństwo. Tym razem jest to dramat.

Zobaczcie, czego możemy się spodziewać:

Zobaczcie także:Foto: YouTube/ JoBlo Movie TrailersDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 10.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Orzeźwiający Pakiet Letni

    Lato, najbardziej szczodra pora roku, stwarza idealne warunki do nowych doświadczeń i odkryć. Długie dnie, ciepłe noce, oszałamiająca przyroda oraz wspaniałe spotkania z filmem. Te, które… czytaj więcej