Angelina Jolie umiera?

"Angelina umiera!" - taki sensacyjny nagłówek zagościł dziś na okładce amerykańskiego "National Enquirer". Zdaniem tabloidu wykończona i zestresowana gwiazda zmaga się z wirusowym zapaleniem wątroby typu c.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Zdaniem znajomych gwiazdy, ostatnio pojawił się szereg niepokojących objawów, wskazujących na słabą kondycję fizyczną Angeliny Jolie. Drastyczna utrata wagi, silne bóle głowy, brak energii, apetytu i ogólne osłabienie to według informatorów tabloidu typowe objawy groźnego wirusowego zapalenia wątroby typu c.

Nie bez znaczenie dla takiej diagnozy jest lekkomyślny styl życia gwiazdy, jaki prowadziła w nastoletnim wieku. Efekty uzależnienia od narkotyków, głównie od heroiny, mogą się ujawniać właśnie teraz.


Zobacz, jak wykonać makijaż w stylu Angeliny!


Podobno kiepski stan zdrowia fizycznego bardzo negatywnie wpływa na psychikę Angeliny i żyje ona w nieustannym stresie.

Poznaj sekret pięknej cery Angeliny

Angelina, która nieustannie występuje w filmach (obecnie pracuje na planie "Śpiącej Królewny") i aktywnie działa w organizacjach humanitarnych, faktycznie nie ma chwili wytchnienia. My jednak wierzymy, że to, co "National Enquirer" odszyfrował jako symptomy śmiertelnej choroby, to zwykłe objawy przemęczenia pracą.

Angelina Jolie

Angelina Jolie umiera?

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Foto: Fame Flynet


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Poniedziałek 24.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×