"Ani słowa więcej" czyli jak zacząć od nowa

Film o miłości, która może się przytrafić w każdym wieku i o tym, jakie wiążą się z nią komplikacje, jeśli to nie jest Twoje pierwsze małżeństwo.

"Ani słowa więcej" czyli jak zacząć od nowa

Eva, w tej roli Julia Louis Dreyfus, jest rozwiedzioną i samotną matką Ellen (Tracey Fairaway). Pracuje jako masażystka.  Powoli musi oswoić się z myślą, że za kilka miesięcy jej córka wyjedzie na studia. Nagle, na przyjęciu, poznaje Alberta (w tej roli James Gandolfini, jedna z jego ostatnich ról przed śmiercią). Jest to uroczy mężczyzna, który niestety ma pewną wadę.. cierpi na syndrom pustego gniazda. Jednocześnie zaprzyjaźnia się ze swoją klientką - Marianne (Catherine Keener)- która niezwykle często narzeka na swojego eks męża. Wkrótce okazuje się, że nowa przyjaciółka Evy to była żona jej nowego chłopaka. To stawia jej związek pod znakiem zapytania. Jak sytuacja potoczy się dalej? Zobaczcie same!

"Ani słowa więcej" to komedia opowiadająca o tym jak trudno jest zacząć od nowa i jak wielki wpływ na nasze życie mają opinie innych ludzi otaczających nas. Dodatkowym atutem jest wspaniałe aktorstwo dwójki głównych bohaterów.

Film już w kinach!

Zobaczcie zwiastun filmu "Ani słowa więcej":Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/YouTube


Dodał(a): Natalia Kazimierczuk , Środa 04.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×