Anja Rubik na wakacjach

Anja Rubik postanowiła zrobić sobie krótkie wakacje i wybrała się razem z mężem Sashą Knezevic do Serbii. Krótką relację z wypoczynku zamieściła na Twitterze.

Anja Rubik

Anja Rubik na wakacjach


Myślicie, że wielkie gwiazdy wypoczywają na luksusowych jachtach lub w ekskluzywnych apartamentach? Niekoniecznie! Nasz najlepszy "towar eksportowy" modelingu, Anja Rubik udowadnia, że do udanych wakacji wcale nie potrzeba wielkich pieniędzy i drogich środków transportu. Aby to udowodnić, postanowiła wybrać się razem ze swoim ukochanym do Serbii.

Modelka relaksowała się w lokalnych restauracjach, a także... odwiedziła gospodarstwo rolne, w którym znajdowały się między innymi świnie, którymi gwiazda była naprawdę zauroczona. Oglądając poniższe zdjęcia stwierdzamy, że tegoroczne, krótkie wakacji Anji można zaliczyć do naprawdę udanych!

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z WAKACJI ANI I SASHY!

ID galerii:716

Polska top modelka doskonale zna najnowsze trendy! Jednak wybiera z nich tylko to w czym wygląda olśniewająco. Anja jest oszczędna w dodatkach, preferuje raczej styl minimal, uwielbia swoje skórzane spodnie i białe topy. ZOBACZ WIĘCEJ STYLIZACJI ANJI!

Być jak Anja RubikSprawdź, jak Anja prezentuje się w kampanii Apart!

Na Festiwalu Filmowym w Cannes zebrała się śmietanka towarzyska celebryckiego świata. Nie mogło na niej zabraknąć naszej polskiej modelki Anji Rubik, która jest gwiazdą na światową skalę. CZYTAJ WIĘCEJ!

Anja Rubik

Zobacz, w jaki sposób wykonać makijaż w stylu Anji!Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 23.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×