Anna Czartoryska i Joanna Kulig: trzydziestka to idealny wiek na małżeństwo

Według Anny Czartoryskiej i Joanny Kulig trzydziestka to idealny wiek dla kobiety, by zacząć planowanie małżeństwa i zakładanie rodziny. Aktorki uważają, że stereotyp trzydziestoletniej starej panny powoli przestaje funkcjonować, a kobiety w tym wieku stają się coraz bardziej niezależne i świadome swoich potrzeb.

Anna Czartoryska i Joanna Kulig: trzydziestka to idealny wiek na małżeństwo

Anna Czartoryska i Joanna Kulig: trzydziestka to idealny wiek na małżeństwo

Joanna Kulig wyszła za mąż w wieku 27 lat. Aktorka podkreśla, że miała duże wsparcie w mamie, która zawsze tłumaczyła, że w sprawach miłości nie ma sensu się spieszyć. Dzięki temu nabrała do instytucji małżeństwa potrzebnego dystansu.

Uważałam wtedy, że bardzo młodo wychodzę za mąż. A przecież jakbym się urodziła w Muszynce 60 lat temu, to w wieku 27 lat byłabym już starą panną. Dużo się zmienia, dziś już nie patrzy się na 30-letnie samotne kobiety z myślą, że coś musi być z nimi nie tak – mówi Joanna Kulig.

Anna Czartoryska, od niedawna szczęśliwa mężatka, również uważa, że najlepszy wiek na zawarcie małżeństwa to 30 lat. Według aktorki to przełomowy moment w życiu kobiety.

Trzydziestka to ciekawy moment w życiu kobiety. Cały czas badamy, co nas czeka w życiu, cały czas nie bardzo wiadomo. Wydaje się, że wszystko jeszcze przed nami, a z drugiej strony mamy na tyle doświadczeń, parę lat kariery zawodowej za sobą, że możemy coraz bardziej świadomie wybierać. I myślę, że kobiety w okolicach trzydziestki, jeżeli tylko umieją z tego bagażu doświadczeń skorzystać, coraz lepiej się czują się same ze sobą, coraz lepiej czują się we własnym ciele – wyznała Anna Czartoryska.

Obydwie aktorki można od 14 lutego oglądać w komedii "Facet (nie)potrzebny od zaraz" w reżyserii Weroniki Migoń. Jeśli męczy Was temat staropanieństwa, koniecznie wybierzcie się do kina, w wielu momentach zobaczycie siebie. Szukające, miotające się, uwikłane w komizm prozy. Jeśli myślicie, że jesteście same, jedyne i wyjątkowe, bo w wieku wskazującym na pewne deklaracje, a mimo to jeszcze tak nieogarnięte same ze sobą, koniecznie powinnyście przetrzeć oczy i zobaczyć, że do czynienia macie po prostu ze swoim życiem, w którym nikt nie powiedział, że powinnyście się śpieszyć! Powoli, po swojemu, a prędzej czy później wszystko się ułoży, wyklaruje i nastanie jasność.

Może faktycznie tak lepiej, szybko i na łapu-cap... Jak myślicie?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Joanną Kulig i Anną Czartoryską:


Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/Shutterstock
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 20.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×