Anna Lewandowska o karmieniu piersią na Instagramie. Zobacz zdjęcie!

Najpopularniejsza polska trenerka wspiera mamy karmiące. Ważny głos w dyskusji?

lewaaaapiersiamainmian.jpg

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na które wiele osób czekało. Dlaczego? Bowiem niemal od momentu narodzin Klary, wiele fanek i obserwatorów trenerki zastanawiało się, czy karmi ona swoją córeczkę piersią. W Internecie padały różne głosy - jedni twierdzili, że Lewandowska na pewno piersią nie karmi, a dowodem na to miały być jej... stroje. Internauci twierdzili, że podczas karmienia mamy raczej nie pokazują się w jasnych sukienkach, w których widywaliśmy Lewandowską po porodzie, w obawie o "wyciek", inni z kolei utyskiwali, że biust Anny znacząco się powiększył, co miało ewidentnie świadczyć o tym, że trenerka karmi dziecko.  

Dziś wszystko stało się jasne. Lewandowska pokazała bowiem zdjęcie, na którym widzimy, jak karmi swoją córeczkę. Ponadto Ania na zdjęciu promienieje radością, a na jej nadgarstku widzimy uroczą bransoletkę z literką K, która zapewne nawiązuje do imienia Klara. 

W długim komentarzu do zdjęcia trenerka przypomniała, że dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Ania złożyła także życzenia Fundacji "Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca", która zajmuje się promowaniem naturalnego karmienia dzieci - mlekiem mamy

Oprócz życzeń, Ania podzieliła się także z obserwatorami tym, co znaczy dla niej karmienie Klary piersią. Oto fragment wypowiedzi Lewandowskiej na temat karmienia, jaki znajdziemy pod zdjęciem:

(...) Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek. Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale również naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności (...)

Poniżej Ania wspomniała także o tym, iż zdaje sobie sprawę z faktu, że nie wszystkie mamy chcą lub mogą karmić piersią, ale decyzję każdej mamy szanuje. Pełną wypowiedź Ani na temat karmienia piersią znajdziesz pod zdjęciem poniżej. 


Zobacz zdjęcie Anny Lewandowskiej, o którym mowa: 
Piękna i szczęśliwa mama 
Zobacz też:

zdjęcia: Instagram.com/annalewandowskahpba/Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 01.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Że odkryła kawałek klaty to nie znaczy, że karmi... a podrugie za mało już macie pieniędzy, że musicie wszystko robić pod publike. Gdymy nie kasa nie miałabyś tego wszystkiego.
Dodano: 2017-09-07 19:42:24 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×