Anna Lewandowska opublikowała jedno zdjęcie. Fani zastanawiają się, czy jest w ciąży

Trenerka wrzuciła na swojego bloga artykuł o odżywianiu w ciąży opatrzony zdjęciem, a w sieci pojawiły się spekulacje. Czy słusznie?

anialewandowskaplotkiociazymain.jpg

Anna Lewandowska wie, jak podsycić zainteresowanie fanów. Trenerka opublikowała dziś na swoim blogu artykuł na temat zdrowego żywienia kobiet w ciąży, który opatrzony jest zdjęciem anonimowego ciążowego brzucha. Niemal natychmiast po publikacji artykułu w mediach społecznościowych pojawiły się spekulacje fanów - czy Ania zajmuje się tematami ciążowymi, bo te są jej obecnie bliskie, czy po prostu fachowo opisała kolejne zagadnienie z zakresu zdrowego odżywiania?

Przypomnijmy, że nie jest to  w ostatnim czasie pierwszy raz, gdy fani trenerki i media prowadzą wzmożoną dyskusję na temat jej rzekomej ciąży. Podobne plotki pojawiają się w mediach regularnie. Kilka tygodni temu głośno było nawet o przypadku, gdy jedna z fanek Ani wyczytała rzekomą ciążę z... oczu trenerki, które według niej miały w specyficzny sposób zmienić wygląd. 

Trzeba przyznać, że na swoich publikowanych ostatnio w sieci zdjęciach, Anna Lewandowska wygląda naprawę kwitnąco, co niektórzy interpretują jako jedną z oznak stanu błogosławionego. Jaka jest prawda? Czas pokaże. Tymczasem zobacz ostatnie zdjęcia Ani, jakie opublikowała na swoim Instagramie.

Zobacz też: Anna Lewandowska świętuje 28. urodziny i wygląda... niesamowicie!zdjęcia: Instagram.com/annalewandowskahpba/ 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 30.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Ona samą jest jeszcze dzieckiem. Ma rozumem sześciolatki.
Dodano: 2016-12-02 10:54:38 Zgłoś nadużycie
Anonim
I ZNOWU TO SAMO ANIA W CIĄŻY KTÓRY TO JUŻ RAZ ONA JEST PO PROSTU TAK BEZNADZIEJNA A NAWET GDYBY BYŁA TO CZY TYLKO ONA JEDNA BEZ PRZERWY KOBIETY RODZĄ DZIECI ALE U PANI LEWEJ TO SENSACJA A CO KOGO TO OBCHODZI
Dodano: 2016-12-02 10:41:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×