Anna Lewandowska pokazała najnowsze zdjęcia po porodzie, a w sieci zawrzało!

Trenerka pokazała nowe, rodzinne fotografie, a fani zaczęli intensywnie komentować! Wszystko przez... karmienie piersią!

FotorCreatedannalewandowskakarmiklaremain.jpg

Anna Lewandowska opublikowała ostatnio na Instagramie kilka ciekawych zdjęć, z analizy których można było wywnioskować, jak karmi małą Klarę. 

Fanki prześcigały się w komentarzach na temat jej zmienionych kształtów i dywagowały, czy widoczna zmiana gabarytów jest spowodowana tym, że młoda mama najzwyczajniej karmi piersią. 

Dziś wszystko stało się już niemal oczywiste - trenerka opublikowała na Instagramie fotografię z pierwszej sesji zdjęciowej po ciąży, która, jak czytamy w opisie fotki, obywała się w towarzystwie osób z jej Healthy Teamu. Zdjęcie trenerka podpisała następująco:

Pierwsza sesja po długiej przerwie z moim ukochanym teamem P.S. Ciekawe ile będzie jeszcze przerw na karmienie.

Wnioskując z opisu i z samego wyglądu zdjęcia, już chyba wszystko jasne - młoda mama karmi Klarę piersią i udowadnia, że nawet karmiąc malucha można z powodzeniem realizować się zawodowo i spełniać marzenia! 


Zobacz najnowsze zdjęcia Anny Lewandowskiej, jakimi podzieliła się na Instagramie:

zdjęcia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 12.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Ten komentarz w sieci krąży od roku. Chyba SI go wklejacie.
Dodano: 2017-06-13 17:16:45 Zgłoś nadużycie
Anonim
I bardzo dobrze, że karmi piersią. Ciekawe ile sławnych mam się na to decyduje? Ania wygląda wyśmienicie po ciąży. Ja nie miałam takiego szczęścia, chociaż nie leżałam przez całą ciążę i nawet trochę ćwiczyłam. Ale jednak i tak potrzebowałam po porodzie iqgreen, żeby poradziło sobie z moją nadwagą. A że brała je moja siostra to wiedziałam, że warto je brać. Szybko w sumie też wróciłam do wagi sprzed ciąży, ale jednak musiałam trochę się napocić, żeby mieć fajne ciało. Jakbym teraz miała być w ciąży to na pewno bym kupiła tą płytę z ćwiczeniami Ani.
Dodano: 2017-06-13 13:27:14 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×