Anna Lewandowska poleca... ćwiczenia innej trenerki! Kto to taki?

Ulubiona trenerka Polek zarekomendowała system ćwiczeń swojej koleżanki po fachu. Wypróbujesz?

lewilitwiniukibodyliftingmain1.jpg

Anna Lewandowska z całą pewnością nie należy do osób, które dążą jedynie do własnego sukcesu. Trenerka już nie raz udowodniła, że wspiera także inne osoby, które promują w Polsce zdrowy tryb życia. Wystarczy tylko przypomnieć, jak stanowczo zaprzeczyła medialnym doniesieniom na temat jej rzekomych niesnasek z Ewą Chodakowską, podkreślając, że o konflikcie mowy być nie może, bo przecież obie panie walczą o wspólny cel - zdrowie i dobre samopoczucie polskich kobiet. Dobrze pamiętamy też tzw. Healthy Team Ani, czyli grupę trenerów, z którymi Ania współpracuje na co dzień. 

Teraz okazuje się, że Anna Lewandowska wspiera jeszcze jedną trenerkę, redaktor naczelną magazynu Shape, a prywatnie przyjaciółkę - Edytę Litiwiniuk. Edyta jest twórcą autorskiego programu treningowego "Body Lifting", który możesz znaleźć jako prezent dołączony do ostatniego wydania magazynu Shape z Natalią Siwiec na okładce.

Niedawno Anna Lewandowska wrzuciła do siebie na Instagram grafikę, na której czytamy, że poleca płytę i gratuluje Edycie sukcesu związanego z jej wydaniem. To, że Ania promuje pracę innych trenerek dobrze świadczy nie tylko o niej samej, ale także o tym, że w świecie fitnessu rzeczywiście mamy do czynienia z solidną dawką sportowego ducha i solidarności.  

Jesteś ciekawa treningu, który poleca Anna Lewandowska? Najnowszy Shape z płytą Edyty Litwiniuk znajdziesz w kioskach jeszcze tylko przez klika dni!

Screenshot_litwiniuk.jpg

Anna Lewandowska i Edyta Litwiniuk w towarzystwie mężów

Zobacz też:

zdjęcia: Instagram 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 10.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×