Anna Lewandowska (w końcu) pokazała zdjęcie swojego ciążowego brzuszka!

Czy widać, że to już 7 miesiąc?

lewandowkabrzuszedkmainmain.jpg

Ciąża Anny Lewandowskiej budzi sporo emocji w mediach. Podekscytowani błogosławionym stanem trenerki wydają się być nie tylko fani jej i jej męża - Roberta Lewandowskiego, ale także, co najmniej pół Polski. 

Ostatnio w mediach pojawiły się nawet informacje na temat podejrzewanej płci i imienia dziecka, których Ania i Robert jednak w żaden sposób nie potwierdzają, mając na uwadze swoją prywatność. Według wspomnianych doniesień, już za niecałe 2 miesiące Ania ma urodzić dziewczynkę, której nada imię Klara. Ile w tym prawdy? To się okaże. 

W całym tym zamieszkaniu, trenerka pozostaje nieugięta i nie odnosi się do plotek. Do medialnych doniesień na temat ciąży, Anna podchodzi profesjonalnie i swoją wiedzą dietetyka i trenera dzieli się w sieci z przyszłymi mamami. Ostatnio Ania na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym widzimy zbliżenie na jej ciążowy brzuszek. Fotografię podpisała zaproszeniem do czytania nowej notki na jej blogu, poświęconej kwestii ważnej dla kobiet w ciąży i po porodzie - ćwiczeniom mięśni brzucha. 

Brzuszka ciążowego Ani widzianego z tak bliskiej perspektywy jeszcze w mediach nie było. Widać, że to już siódmy miesiąc ciąży? Zobacz zdjęcie, jakie trenerka pokazała na Instagramie. 


Anna Lewandowska na Instagramie 


Temat ćwiczeń mięśni brzucha Ania poruszała również podczas warsztatów "Heathy Ciąża", które prowadziła wraz z redaktor naczelną magazynu Shape Edytą Litwiniuk w styczniu.

Podczas wydarzenia miałyśmy okazję porozmawiać z trenerką, która poruszyła kilka ważnych dla przyszłych mam tematów. Nasz wywiad z Anną Lewandowską zobaczysz tutaj

 


zdjęcia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 17.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×