Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę w czasie rozmowy z Sigourney Weaver

Do tej pory uważano, że Anna Wendzikowska jest posiadaczką sporej wiedzy na temat kina oraz show biznesu. Wywiad z Sigourney Weaver jednak pokazał coś innego.

Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę w czasie rozmowy z Sigourney Weaver

Do tej pory dziennikarka znana była z tego, że przeprowadzała wywiady z największymi gwiazdami światowego kina oraz bywała na najważniejszych wydarzeniach z filmowego życia. Jednak jej ostatni wywiad z Sigourney Weaver, który przeprowadziła dla Dzień Dobry TVN ukazał luki w wiedzy z dziedziny, która wydawała się jej "konikiem".

Spotkanie odbyło się z okazji pojawienia się najnowszego filmu pt: "Chappie" z udziałem aktorki. Zazwyczaj to dziennikarze są gospodarzami wywiadów, lecz tym razem aktorka postanowiła sprawdzić wiedzę Anny Wendzikowskiej i... wytknęła jej braki. 

Zaczęło się od prostego wydawać by się mogło pytania, czy dziennikarka wie kim był Grotowski, na które to ta z chichotem odpowiedziała, że "nie".

Jesteś dzisiaj drugą osobą z Polski, która tego nie wie. To był naprawdę największy reżyser teatralny w historii. W latach 70. i 90. Ameryka zwariowała na jego punkcie. Mój mąż pojechał do Polski jako 17-latek, żeby się uczyć u niego i to zmieniło jego życie - stwierdziła Sigourney Weaver

Anna Wendzikowska przyznała, że jej wstyd z powodu tej niewiedzy i musi nadrobić zaległości, na co aktorka lekko ironicznie odpowiedziała, że: Niepotrzebnie, ale czasami się dziwię, że jego pomniki nie stoją na każdym rogu .

Anna Wendzikowska miała za sobą już jedną wpadkę z programu "Ugotowani", kiedy to nie wiedziała z jakiego filmu jest scena, w której głowa konia znajduje się w łóżku. Oczywiście był to kultowy "Ojciec chrzestny". Taki brak wydawałoby się, że podstawowej wiedzy dziwi tym bardziej, że reporterka TVN jest absolwentką Prywatnej Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie oraz krakowskiego Studia Aktorskiego "Lart".

Jak oceniacie tę wpadkę?Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę w czasie rozmowy z Sigourney Weaver

Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę w czasie rozmowy z Sigourney Weaver

Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę w czasie rozmowy z Sigourney Weaver

Anna Wendzikowska zaliczyła wpadkę w czasie rozmowy z Sigourney Weaver


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: FameFlynet/ KAPiF
Dodał(a): Anka P. , Czwartek 12.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Dementujemy plotkę, jakoby Pani Anna Wendzikowska była absolwentką Szkoły AKtorskiej Machulskich. Uczyła się u nas przez rok ale widać że nie przykładała się do zajęć teoretycznych.
https://www.facebook.com/180340042008871/photos/a.180341658675376.36632.180340042008871/883388005037401/?type=1&theater

Szkoła Aktorska Machulskich
aktorskamachulskich.pl
Bartycka 18 00-716 Warszawa
Dodano: 2015-03-12 11:51:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×