Anna Wintour nagrała swojego splasha!

Redaktor naczelna amerykańskiego wydania Vogue podjęła wyzwanie w szczytnym celu - Ice Bucket Challenge! Zobaczcie filmik i dowiedźcie się o co tak naprawdę chodzi w tej "zabawie"!

Anna Wintour nagrała swojego splasha!

Anna Wintour nagrała swojego splasha!

Cały świat "bawi się" w Ice Bucket Challenge. Do grona osób, które postanowiły publicznie wystąpić i oblać się lodowatą wodą, dołączają coraz to znamienitsze postacie, aktorzy, filantropii, milionerzy. Największym zaskoczeniem w ostatnim czasie był Barack Obama czy jego poprzednik George Bush. Teraz przyszła pora na naczelną amerykańskiego Vogue'a, którą nominowała córka.

Do sieci trafił filmik, na którym niekwestionowana ikona mody, podejmuje wyzwanie i daje się oblać wodą gromadce siedmiorga osób. Kto by pomyślał, że kobieta, która na co dzień przywiązuje niesamowitą wagę do swojego wyglądu, ma tyle dystansu do samej siebie. Wszystko za sprawą szczytnego celu, ponieważ Ice Bucket Challenge to również działanie na rzecz chorych na ALS - stwardnienie zanikowe boczne. Dzięki nominacji byłego baseballisty Pete'a Fratesa, u którego w 2012 roku zdiagnozowali ALS, o tej chorobie zaczęto mówić. Dzisiaj wie prawie każdy!

Zdecydowanie popieramy tego typu działania znanych postaci. A Wy?
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram/FameFlynet


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 21.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Emma Stone najlepiej ubraną kobietą

    Emma Stone najlepiej ubraną kobietą

    Według Biblii Mody - amerykańskiego Vogue'a, aktorka Emma Stone jest najlepiej ubraną kobietą w Ameryce. A jak wiemy, Annę Wintour nie tak łatwo oczarować. czytaj więcej

  • Tak imprezuje Vogue!

    Vogue

    Jak się bawić, to się bawić! Coroczne rozdanie nagród Vogue i fundacji CFDA wspierającej młodych projektantów przyciągnęło wiele gwiazd z branży. Modelki, redaktorzy, projektanci - kto… czytaj więcej