Armada Lounge

Niektórym bardzo trudno wyobrazić sobie energetyczne, klubowe utwory w relaksujących aranżacjach. Seria "Armada Lounge" już od 4 lat przełamuje wszelkie bariery. Tym razem w nowej szacie i po raz pierwszy na dwóch płytach.

Armada LoungeCzasami masz ochotę na odprężenie po ciężkim dniu w pracy czy w szkole, chcesz posłuchać delikatnej, nastrojowej muzyki w deszczowe ponure dni, czy wyciszyć się po szalonej imprezie.

Seria kompilacji "Armada Lounge" to już od kilku lat jedna z najważniejszych pozycji wśród wielu ukazujących się na światowym rynku wydawnictw z muzyką relaksacyjną. Tylko tutaj możesz usłyszeć mieszankę najlepszych utworów z gatunku Chillout/Ambient z najnowszymi produkcjami klubowymi przearanżowanymi na niesamowite, lekkie i leniwe wersje Lounge.

Czwarta odsłona "Armada Lounge" to kontynuacja gorąco przyjętych trzech poprzedniczek. Wydawnictwo po raz pierwszy składa się z dwóch płyt na których znalazły się aż 33 pozycje, wśród których m.in. takie gwiazdy jak ATB, Armin Van Buuren, Nadia Ali, Way Out West, Max Graham, Roger Shah, Aly & Fila, Josh Gabriel pres. Winter Kills, Orjan Nilsen czy Chris Reece.

Wystarczy usiąść wygodnie, włączyć play i delektować się magią wysublimowanych melodii.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Hurts zagrają w Poznaniu


Dodał(a): Karolina Czaja , Poniedziałek 15.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×