Armin Van Buuren podbije kosmos!

Ta informacja zaskoczyła cały świat muzyczny. Nikt nie spodziewał się, że najpopularniejszy DJ świata przygotowuje się do podróży w kosmos!

Armin Van Buuren podbije kosmos!

Coraz bardziej modna staje się turystyka kosmiczna. Mogą sobie na nią jednak pozwolić wyłącznie ludzie zamożni oraz instytucje. Niedługo wśród grona szczęśliwców podbijających kosmos znajdzie się światowej renomy DJ. Został on zaproszony do programu rozwojowego firmy SXC zajmującej się kosmicznymi podróżami. DJ przed lotem podda się licznym badaniom i testom, dzięki czemu w 2014 roku razem z setką uczestników ma szansę przekroczy ziemską atmosferę.

"Każdy DJ marzy o tym aby podróżować 3,5 razy szybciej od dźwięku i poczuć ogłuszającą ciszę na wysokości 100km. Nie mogę się doczekać, moje serce z pewnością będzie biło z szybkością 200 uderzeń na minutę!" – mówi Armin

Na pewno będzie to wielka promocja firmy oraz reklama dla samego DJ-a. Fani Armina Van Buurena także mogą pójść śladami swojego idola i zafundować sobie kosmiczną wycieczkę. Wystarczy wejść na stronę www.spacexc.com. Można tam zarezerwować lot za jedyne 95 tys. dolarów!

Źródło: Mat. prasowe

Dodał(a): Redakcja , Piątek 15.04.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×