Artystki na Coke Live Festival 2013

Florence and the Machine, Regina Spektor, Katy B, Brodka, Mela Koteluk, Marika i Misia Furtak z Tres B - tak przedstawia się kobiecy line-up Coce Live Festival 2013. Rewelacja!!! Widzimy się na miejscu?

Artystki na Coke Live Festival 2013

Artystki na Coke Live Festival 2013

Tegoroczny Coke Live Festival wypada szczególnie pod względem artystek, które na nim wystąpią! Będzie to istna muzyczna uczta w kobiecym wydaniu. Zacznijmy od gwiazdy numer jeden całego festiwalu - Florence Welch, to niebywała osobowość o genialnym, przejmującym głosie. Mieliśmy już okazję gościć ją w naszym kraju nad Wisłą kilka lat temu w warszawskiej "Stodole". Teraz zaśpiewa dla Nas pod gołym Krakowskim niebem! Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości czy powinnyście to przeżyć, zobaczcie co może Was ominąć:

Florence + The Machine - Dog Days Are Over (live)
A kto jeszcze rozkołysze muzycznie nasze dusze w dniach 9-10.07.2013 na Coce Live Festival 2013? Na pewno nie zabraknie polskich artystek: Brodka, Mela Koteluk, Marika i Misia Furtak z Tres B. Te dziewczyny powinien znać każdy, jeśli jeszcze nie było Wam dane, zobaczcie posłuchajcie koniecznie teraz!!!

Brodka - Dancing ShoesMela Koteluk - Melodia UlotnaTres.B - Like Is
Jak widać, a raczej słychać! polskie artystki klasą równają z gwiazdą główną line-upu - Florence. Zobaczmy jednak, kto jeszcze przyjedzie do nas z zagranicznego podwórka.

Regina Spektor - "Eet"


Katy B - What Love is Made ofMacie jeszcze wątpliwości co stanie się wydarzeniem głównym w Waszym życiu na początku sierpnia?

Tekst: Marietta Przybyłek
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ FameFlynet


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 25.07.2013 (aktualizacja: 2013-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×