Asia Ash stworzyła remiks utworu Janis Joplin

Wokalistka klubowa Asia Ash zaprezentuje najnowszy singiel pt. "Move Over" jest to nowoczesna adaptacja utworu legendy rocka lat 60-tych - Janis Joplin. W wywiadzie, o motywach jakimi kierowała się przy wyborze materiału, opowie sama Asia.

Asia Ash stworzyła remiks utworu Janis Joplin

Asia Ash stworzyła remiks utworu Janis JoplinPierwotna wersja utworu Janis Joplin pochodzi z drugiego albumu wokalistki – "Pearl" – wydanego już po śmierci artystki w 1971 roku. Asia Ash postanowiła odświeżyć zasłużoną kompozycję i nadać jej klubowy charakter.

Najnowszy singiel"Move Over"dostępny będzie zarówno na iTunes, jak i na Youtube, na kanale mojej wytwórniMy Music. Na pewno dużym zaskoczeniem dla wszystkich będzie to, że zremiksowaliśmy utwór Janis Joplin. Stworzyliśmy całkowicie nową wersję tego numeru, bardziej klubową – stwierdza wokalistka.

Do najnowszego utworu nagrano także wideo. Za reżyserię odpowiada Tymoteusz Drożdż, który jest twórcą wszystkich klipów Asi. Do tej pory teledyski wokalistki obejrzało ponad milion internautów.

W marcu piosenkarka zaprezentuje najnowszy utwór w programie "Must Be The Music".

Remiks utworu Janis Joplin zaprezentowałam również, startując w 7. edycji programu "Must Be The Music”. Kawałek wykonałam wraz z muzykami z Pink Busters. Mimo że jestem wokalistką klubową i występuję głównie z DJ-ami, to tym razem chciałam urozmaicić to, co robię na scenie –  mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Asia Ash.

Artystka widzi ogromny potencjał w muzyce klubowej, która coraz śmielej przebija się do mainstreamu.

Muzyka klubowa w Polsce rozwija się bardzo prężnie. Myślę, że niedługo będzie to jeden z popularniejszych gatunków w naszym kraju. Mamy coraz więcej wykonawców klubowych, którzy współpracują z producentami. Jeszcze 2-3 lata temu tego nie było, a dziś staje się coraz bardziej popularne – dodaje piosenkarka.

Asia Ash to wokalistka klubowa, która w 2011 roku zdobyła nagrodę Eska Music Awards w kategorii "Nowa Twarz". Piosenkarka od lat współpracuje z warszawskimi klubami: Platinium, The Eve, Panorama oraz Bank.

Wywiad z Asią Ash:


Fragment wykonania life kawałka "Move Over" przez Asię Ash:


Oryginalne wykonanie "Move Over" przez Janis Joplin z płyty "Pearl":Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/Mat. prasowe
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 25.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
polskagola
brawo
Dodano: 2014-03-09 07:28:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×