Audrey Hepburn - jaka była naprawdę?

Piękna, pełna wdzięku, elegancka i eteryczna Audrey Hepburn była jedną z największych gwiazd filmowych swoich czasów. Pojawiła się właśnie najpełniejsza biografia gwiazdy "Śniadania u Tiffany’ego". Polecamy!

sdasdads.jpg

Audrey Hepburn - jaka była naprawdę?


Sławę przyniosła jej niezapomniana, oscarowa rola w "Rzymskich wakacjach" oraz romantyczne kreacje w "Śniadaniu u Tiffany’ego" czy obsypanym Oscarami "My Fair Lady". Zawodowy sukces to jednak nie wszystko. W rozszerzonym, ostatecznym wydaniu biografii Alexander Walker ujawnia nowe, nieznane dotychczas fakty z życia aktorki.

Poznajemy historię burzliwego i zakończonego rozwodem małżeństwa rodziców Audrey, które miało niebywały wpływ na ukształtowanie jej osobowości. Autor w oparciu o przedwojenne dokumenty i relacje świadków opisuje również nieznane wcześniej związki jej rodziny z nazistami, a także wojenne przejścia młodej Audrey.

Wszystkie te wydarzenia nie obeszły się bez echa w prywatnym i zawodowym życiu Hepburn, dlatego kiedy zaproponowano jej rolę w ekranizacji "Dziennika Anny Frank" odmówiła, bojąc się, że emocjonalnie nie podoła temu zadaniu.

Wielokrotnie wznawiana i rozszerzana aż do 2003 r. biografia Audrey Hepburn autorstwa Alexandra Walkera uchodzi za najpełniejszą, ostateczną biografię gwiazdy. Jej autor był jednym z najbardziej wpływowych krytyków filmowych. Od lat 60. XX wieku aż do śmierci w 2003 r. pracował dla londyńskiego "Evening Standard", był trzykrotnym laureatem nagrody Critic of The Year, opublikował ponad dwadzieścia książek poświęconych kinematografii.

Jeśli Audrey Hepburn zalicza się do Waszych ulubienic lub chcielibyście poznać jej życiorys nieco bliżej, biografia autorstwa Alexandra Walkera jest jedna z najlepszych publikacji jakie mogą trafić do Waszych dłoni.

Gorąco polecamy!!!

Audrey Hepburn - jaka była naprawdę?

Audrey Hepburn - jaka była naprawdę?


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 29.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×