"BarON24" zamiast "Rodzinka.pl" w wiosennej ramówce TVP!

Tagi: serial BarON24

Wiele osób na pewno zmartwi fakt, iż w wiosennej ramówce nie znajdzie się lubiany serial "Rodzinka.pl". TVP jednak postawiła na nowość, którą jest serial "BarON24". Jesteście ciekawe tej produkcji? Zobaczcie, co o niej mówią aktorzy.

"BarON24" zamiast "Rodzinka.pl" w wiosennej ramówce TVP!

"BarON24" zamiast "Rodzinka.pl" w wiosennej ramówce TVP!


Serial "BarON24" w wiosennej ramówce TVP ma zająć miejsce lubianego serialu "Rodzinka.pl". Jesteście ciekawi, co będzie prezentowała ta nowa produkcja? Otóż ma ona opowiadać o rodzinie prowadzącej stację benzynową, na której będzie rozgrywała się akcja.

W rolach głównych zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka i Izabelę Kunę. Serialowi aktorzy, Michał Meyer i Weronika Humaj mówią, iż "BarON24" jest w podobnym, luźnym stylu, jak "Rodzinka.pl". Co jest podobnego? Wydaje mi się, że styl gry, w którym jest dużo miejsca na improwizację. Oczywiście mamy scenariusz i każdy odcinek jest napisany, ale czasem scena toczy się w kierunku, którego byśmy się nie spodziewali po samej lekturze scenariusza - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Michał Meyer.

Serial zagości na naszych ekranach już w piątek 7go marca. W sumie zobaczymy 26 odcinków, z których każdy to osobna całość fabularna.

Jesteście ciekawe, co na temat nowego serialu mówią aktorzy grający w nim, czyli Michał Meyer, który wcieli się w rolę chłopaka pracującego na stacji benzynowej oraz Weronika Humaj, która będzie grała Paulę, także pracującą na stacji? Zobaczcie nagranie.Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/YouTube/ KAPiF
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 18.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×