Beata Sadowska była oskarżona o przemyt?

Dziennikarka znana jest z zamiłowania do egzotycznych podróży. Czasem pojawiają się jednak komplikacje, które niosą ze sobą poważne konsekwencje. Oskarżenie o przemyt to nie przelewki! Co tak naprawdę się wydarzyło?

Beata Sadowska była oskarżona o przemyt?

Beata Sadowska była oskarżona o przemyt?


Zwiedzanie świata, to dla Beaty Sadowskiej prawdziwa pasja. Ma za sobą m.in. zdobycie Mount Blanc, brała udział w 12 maratonach na całym świecie, przejechała w ciężarówce Rosję i Maroko, a także relacjonowała Rajd Dakar. Jak wiadomo, podróżowanie niesie za sobą też pewne zagrożenia - co kraj, to obyczaj itd. Wiedzieliście, że Beata Sadowska była oskarżona o przemyt?

Wracałam z Rajdu Dakar, ale po drodze poleciałam do mojego przyjaciela do Brazylii i zapomniałam o pewnych regulacjach. Wracałam z Brazylii przez Chile do Polski - gdybym wracała bezpośrednio do Polski, to mogłabym przewieźć i orzechy, i trawę cytrynową z ogródka mojego przyjaciela. Okazało się jednak, że nie mogę. Zatrzymano mnie na lotnisku, gdzie dowiedziałam się, że popełniłam przestępstwo przeciwko państwu Chile. Wszystko się oczywiście skończyło dobrze, ale trochę to trwało - wspomina Beata Sadowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Mimo pewnych komplikacji, które pojawiają się w czasie podróży dziennikarka nie zniechęca się i dalej spełnia swoje marzenia.


Zobaczcie pełen wywiad z Beatą Sadowską:

Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/Shutterstock/ KAPiF
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 19.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
polskagola
juhu
Dodano: 2014-03-09 07:17:21 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×