Będzie trzecie starcie "Bitwy na głosy"

Po sukcesie dwóch poprzednich sezonów popularny program TVP2 powraca jesienią na antenę Dwójki! Które gwiazdy poprowadzą swoje zespoły? Jakie miasta odwiedzą? Kto wcieli się w rolę ekspertów? Wielkie emocje już wkrótce!

Będzie trzecie starcie "Bitwy na głosy"

Będzie trzecie starcie "Bitwy na głosy"



We wrześniu osiem nowych gwiazd i ich zespoły staną na scenie studia TVP2. Wielkie przeboje w oryginalnych aranżacjach, wyjątkowe talenty wokalne oraz artyści reprezentujący swoje rodzinne miasta – wszystko to już jesienią w Dwójce.

Castingi do trzeciej edycji wielkiego muzycznego show rozpoczną się w połowie lipca. Gwiazdy wyruszą do rodzinnych miast, by odnaleźć tam wokalne perły. Odwiedzą miejsca związane ze swoim dzieciństwem i wyjątkowymi wspomnieniami. Spotkają starych znajomych, przywołają początki swojej kariery oraz przystąpią do kompletowania drużyn.

Tylko szesnaście osób ma szansę stanąć ze swoim idolem na jednej scenie! Gwiazdy w roli trenerów wraz ze swoimi zespołami stoczą bój o 100 tysięcy złotych, które przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny. Nazwiska artystów zaproszonych do współpracy przy trzeciej odsłonie programu oraz miasta, w których będą odbywały się castingi, zaprezentowane zostaną już wkrótce.

Emisja "Bitwy na głosy" od września w TVP2, w soboty o godz. 20.10. Program produkują Mastiff Media Polska i Telewizja Polska S.A.

Źródło: Mat. prasowe







Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 06.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×