Benefis Krzysztofa Kowalewskiego

W środę, 29 lutego, Trójka zaprasza swoich Słuchaczy na kolejny wyjątkowy benefis. Gwiazdą wieczoru będzie tym razem Krzysztof Kowalewski. Imprezę poprowadzą Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski.

Krzysztof Kowalewski

Spotkania ze znanym aktorem będzie można wysłuchać na antenie Programu 3 Polskiego Radia o godzinie 20.05. Goście, którzy pojawią się na scenie Studia Muzycznego Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej – przyjaciele i współpracownicy Krzysztofa Kowalewskiego, jak zwykle będą niespodzianką – zarówno dla artysty, jak i dla słuchaczy Trójki.

Krzysztof Kowalewski – aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, w której jest od wielu lat wykładowcą. Znany głównie z licznych ról komediowych. Zadebiutował w 1960 w filmie "Krzyżacy" Aleksandra Forda. Aktor teatrów Klasycznego, Dramatycznego, Polskiego, Studenckiego Teatru Satyryków, Rozmaitości, Kwadrat oraz Teatru Współczesnego w Warszawie. Znany również ze słuchowiska radiowego "Kocham pana, panie Sułku", emitowanym na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Wystąpił w około 120 filmach i serialach telewizyjnych.

Źródło: Mat. prasowe

Foto: BE&WDodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 24.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×