Beyonce najbogatszą żeńską gwiazdą na świecie. Forbes opublikował tegoroczny ranking najbogatszych

Kto jeszcze znalazł się na liście?

beyonceforbes2mai nmain.jpg

Przyszedł ten czas w roku, gdy magazyn Forbes ogłasza zestawienia najbogatszych ludzi na świecie. Specjaliści zajmujący się tworzeniem magazynu, właśnie opublikowali ranking 100 najbogatszych gwiazd, które zarobiły najwięcej w 2017 roku. 

Na liście w tym roku znalazło się niestety sporo mniej kobiet niż w latach poprzednich, zwłaszcza, jeśli chodzi o wokalistki i aktorki. W pierwszej dziesiątce sław z największą ilością pieniędzy na koncie nie ma wręcz ani jednej sławnej gwiazdy kina, jest za to kilku aktorów. Przywodzi to na myśl nie tak dawne wypowiedzi Jennifer Lawrence na temat nierówności płac kobiet i mężczyzn w Hollywood. 

Warto wspomnieć, że na liście najbogatszych celebrytów uplasowały się jednak panie i to również całkiem wysoko. 2 miejsce na podium finansowym zgarnęła bowiem w tym roku Beyonce, która zarobiła 105 milionów dolarów, a trzecie należy do J.K. Rawling z zarobkami w wysokości 95 milionów dolarów. 

Warto wspomnieć, że Knowles obecną pozycję zawdzięcza sprzedaży jej ostatniej płyty "Lemonade" oraz przychodom z trasy koncertowej, która promowała krążek. Dzięki nim wokalistka przesunęła się w rankingu najbogatszych gwiazd do przodu aż o 32 miejsca względem ostatniego roku. 


Zobacz 10 najbogatszych celebrytów 2017 roku wegług Forbesa:

1. Diddy, 130 millionów $

2. Beyoncé, 105 millionów $

3. J.K. Rowling, 95 millionów $

4. Drake, 94 millionów $

5. Cristiano Ronaldo, 93 millionów $

6. The Weeknd, 92 millionów $

7. Howard Stern, 90 millionów $

8. Coldplay, 88 millionów $

9. James Patterson, 87millionów $

10. LeBron James, 86 millionów $

Zobacz też:

zdjęcie: FameFlynet  

 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 13.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×