Big Book Festival

Dla wszystkich miłośniczek chwili relaksu z książką w ręku i nie tylko! Big Book Festival to nowe wydarzenie kulturalne zrzeszające ze sobą miłośników i twórców literatury. Zobaczcie czego możecie się spodziewać!

Big Book FestivalBig Book FestivalBig Book Festival to nowoczesne połączenie kultury i zabawy. W ciągu dwudniowego festiwalu odbędzie się mnóstwo spotkań z artystami zarówno polskimi jak i zagranicznymi, a także wszelkiego rodzaju warsztaty. Omawiamy, analizujemy, dyskutujemy! Do najciekawszych inicjatyw należą:

1. Rekord Świata "W samo południe"
Twórcy festiwalu zapraszają nas wszystkie do ustanowienia światowego rekordu ludzi czytających książki na wolnym powietrzu. Nie ważne jakiej, ważne żeby się dobrze bawić!

2. "Mrożek na językach"
W sobotę, 22-ego czerwca o godzinie 18 na Dworcu Centralnym w Warszawie osoby publiczne, gwiazdy, politycy, sportowcy, przeczytają nam 12 wybranych fragmentów twórczości pisarza. Wśród nich m.in. Magdalena Cielecka i Dorota Masłowska.

3. Komunikacja przyszłości
Wyjątkowe spotkanie z najważniejszymi, polskimi twórcami literatury science-fiction, Jackiem Dukajem, Dominikiem Kaznowskim oraz Weroniką Śliwą. Będzie rozmawiać o tym czy grozi nam katastrofa komunikacyjna i co robi z nami Facebook.

4. Wojna płci - ona i on
Panel dyskusyjny - bitwa płci na racje i argumenty. Jak znaleźć szczęście w związku, czy kobiety naprawdę nienawidzą mężczyzn, co się stało z męskością we współczesnych czasach a także dużo dużo więcej!

Aby przejrzeć cały program i poczytać więcej o festiwalu, zapraszamy na ich oficjalną stronę, którą znajdziecie tutaj. Do zobaczenia dziewczyny!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Wiktoria Malicka , Środa 19.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×