Bogusław Linda - polski bóg wojny

Sony Computer Entertainment Polska poinformowało, że w najnowszej grze PlayStation All Stars Battle Royale oprócz znakomitych postaci z gier pojawią się także znakomite głosy. W roli Kratosa ponownie niezastąpiony Bogusław Linda.

PlayStation All Stars Battle Royale to wielopoziomowa bijatyka All Star Battle Royaleprzeznaczona do rozgrywki dla jednego gracza, jak również do gry wieloosobowej, w której może uczestniczyć do czterech graczy. Pojedynki rozgrywają się na arenach i w sceneriach znanych z gier firmowanych logo PlayStation. Gra dostępna będzie na systemy PlayStation 3 i PlayStation Vita i wykorzystywać będzie funkcję gry międzyplatformowej.

Postaci, które napewno pojawią się w pełnej wersji tytułu to – Kratos (seria God of War), Sweet Tooth (Twisted Metal), PaRappa (cykl PaRappa the Rapper), Sly (Sly Cooper), Radec (seria Killzone) oraz Fat Princess (Fat Princess). Z czasem pojawiać się będą także inni bohaterowie. Każdy z nich będzie dysponować wyjątkowymi zdolnościami, nawiązującymi do gier, z których się wywodzą, a także specjalnymi "atakami".

W roli Kratosa w grze PlayStation All Stars Battle Royale ponownie usłyszymy Bogusława Lindę. "Kratos powraca po raz kolejny, tym razem w nietypowym towarzystwie, a wraz z nim niezrównany Bogusław Linda, którego głos jest nierozerwalnie związany z ta postacią. PlayStation All Stars Battle Royale jest wypełnione po brzegi kultowymi bohaterami związanymi z PlayStation, nie może więc zabraknąć ich kultowych głosów" – mówi Stefan Nabiałczyk, Junior Product Manager SCE Polska.Źródło: mat. prasowe


Przeczytaj również:

Celine Dion powraca!

Polacy nagrali teledysk dla Walk The Moon

Klip The Aiku was rozgrzeje!
Dodał(a): Natalia Woroniec , Środa 04.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×