Bradley Cooper dzisiaj kończy 40 lat!

Dzisiaj świętuje kolejny lubiany aktor. Czy wygląda na swój wiek?

Bradley Cooper

40 lat to dla niektórych znaczący wiek. To właśnie wtedy najczęściej mówi się o kryzysie wieku średniego. Bywa, że te w te urodziny wiele osób ma gorszy nastrój, lecz czy aby jest czym się przejmować? To tylko liczba.

Dzisiaj tę magiczną cyfrę przekracza znany aktor, Bradley Cooper, który urodził się właśnie 5 stycznia 1975 r. w Filadelfii. Aktorstwo stało się jego pasją kiedy jeszcze był młodym chłopakiem, a to wszystko dzięki filmowi "Człowiek słoń" i niezwykłej roli Johna Hurta, która okazała się dla niego niezwykle istotna w życiu zawodowym, ponieważ to właśnie ją odegrał w czasie przedstawienia dyplomowego przedstawienia w Actors Studio Drama School w Nowym Jorku.

Pierwszy raz na ekranie mogliśmy go oglądać w jednym z odcinków kochanego przez kobiety serialu "Seks w wielkim mieście", w którym wystąpił w czasie studiów. Na wielkim ekranie za to zadebiutował w 2001 r. w komedii "Wet Hot American Summer", jednak tak naprawdę największy rozpęd kariery zawdzięcza głównie roli w filmie "Kac Vegas" z 2009 roku.

Kochamy go także za role w takich produkcjach, jak "Poradnik pozytywnego myślenia", "Walentynki", "Kobiety pragną bardziej", "Miłość na zamówienie", czy "Polowanie na druhny".

Wiele kobiet uwielbia również jego kilkudniowy zarost, który często prezentuje.

Powiedziałybyście, że ten aktor dzisiaj kończy 40 lat?

Życzymy mu co najmniej stu lat!
Bradley Cooper

Bradley Cooper

Bradley Cooper

Bradley Cooper


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 05.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×