Bridelle Style - dlaczego warto sięgnąć po ten album?

Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było. Zastanawiacie się, czy warto po nią sięgnąć? Rozwiewamy wątpliwości.

Bridelle Style - dlaczego warto sięgnąć po ten album?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Dla wielu z nas to coś, o czym marzymy odkąd tylko pamiętamy. 

Niektóre panie lubią śluby, choć same o nim nie marzą, ponieważ kojarzy się on z pięknem dekoracji, stylizacji itp. 

"Bridelle Style" to doskonała propozycja dla wszystkich miłośniczek ślubów. Ogromna, 330-stronicowa książka to 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach! Bohemian, vintage, rustic, decadence i wiele innych, które na pewno znacie, jeżeli śledzicie zagraniczne blogi i portale. To garść najważniejszych informacji na temat ślubnych trendów, które warto znać nie tylko wtedy, kiedy zaczyna się planować własną uroczystość. 

Jeżeli oczekujecie konkretnych porad, jak zorganizować ślub, to możecie poczuć się zawiedzione, ponieważ nie ma tam takowych informacji na ten temat. Jest to jednak konkretne kompendium wiedzy jeżeli chodzi o estetykę. Znajdziecie tam bowiem cudowne sesje zdjęciowe, z których możecie czerpać inspiracje do m.in. aranżacji, stylizacji, charakteryzacji na waszym ślubie, czy ślubach koleżanek. 

Oczywiście należy się liczyć z tym, że nigdy nie uda wam się w 100% odwzorować tego, co przedstawiono w albumie, ponieważ każdy jest indywidualną jednostką i nie ma się co oszukiwać, że wszystko będzie wyglądało jak na zdjęciu. Szukając inspiracji, warto wybrać np. poszczególne elementy, które wykorzystacie na własnym ślubie. Niebywałym walorem tej publikacji jest to, że dokładnie pokazuje charakterystykę danego stylu. Np. twierdzicie, że lubicie styl urban chic? Sprawdzicie tam, czy znacie jego elementy. Jednym słowem - z tą książką na pewno nie zginiecie w przedślubnym zamieszaniu i każdy element będzie do siebie pasował.  

Dzięki "Bridelle Style" każda przyszła Panna Młoda może odświeżyć swoje postrzeganie tej uroczystości, odkryć nowości, zestawienia, które wcześniej nie przyszłyby jej do głowy.

Oprócz pięknych sesji, warto też zwrócić uwagę na fakt, że książka została cudownie wydana. Jakość papieru, okładka - to wszystko sprawia, że aż chce się ją przeglądać i zatapiać w świat piękna. 

Sprawdźcie same. Polecamy!Zobaczcie także: Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Natalia , Poniedziałek 04.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×