BRIDGET JONES Z PLECAKIEM W KOLEJNEJ PODRÓŻY!

Poznaj najnowszą propozycję powieści z cyklu „Biuro Podróży Samotnych Serc.

ksiazkamaiinmain.jpg

Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się niedawno powieść „Biuro Podróży Samotnych Serc. Kierunek: Indie” autorstwa Katy Colins. To opowieść o młodej dziewczynie, która prowadzi niecodzienne biuro podróży, a w przerwach od pracy próbuje ułożyć swoje życie.


Bardzo przyjemna powieść. Postacie są sympatyczne, a całość naprawdę dobrze napisana.

Goodreads


Katy pisze z humorem i z sercem. Jej seria „Biuro Podróży Samotnych Serc” to jak historia Bridget Jones wyruszającej w podróż!

Holly Martin


Żeński przewodnik o tym, jak przetrwać i przeżyć przygodę.

Heat


O książce

Georgia Green prowadzi Biuro Podróży Samotnych Serc, które powoli buduje swoją markę. Miała nadzieję, że ten biznes okaże się cudowną przygodą, ale rzeczywistość jest bardziej prozaiczna. Praca w branży turystycznej ma niewiele wspólnego z wylegiwaniem się na egzotycznej plaży. Georgia nie znajduje czasu dla Bena, w którym jest zakochana, dla przyjaciół, rodziców ani dla siebie samej.

Niespodziewanie musi wyjechać służbowo do Indii i incognito wziąć udział w wycieczce singli ze złamanym sercem. Magia Tadż Mahal, chaos Bombaju, kolorowe Bollywood, złote plaże Goa – może dzięki tej podróży coś w jej życiu się zmieni. Indie to liczne niespodzianki i nie zawsze można mieć wszystko pod kontrolą.

indie_300ksiazkamala.jpg

O autorce

Katy Colins to dziennikarka i blogerka, której książki odzwierciedlają bezpośrednio jej własne doświadczenia. Po rozstaniu z narzeczonym, Katy próbowała znaleźć swoje miejsce. Rzuciła pracę w public relations, sprzedała dom i samochód, a także wszystkie inne rzeczy, które nie mieszczą się do walizki, i wyruszyła w podróż. Jej blog podróżniczy notwedordead.com, na którym opisuje swoje wyprawy, zdobył dużą popularność. 

ktycmale.jpg

 Informacje o poprzedniej książce autorki znajdziesz tutaj

zdjęcia, źródło: materiały prasowe 

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 28.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×