Brigdet Jones powraca! Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części: "Bridget Jones's Baby"

To już pewne! Będzie kolejna część przygód niezdarnej, ale sympatycznej dziennikarki prowadzącej najsłynniejszy dziennik ostatnich lat.

dziennik bridget jones.jpg

Brigdet Jones powraca! Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej części "Bridget Jones's Baby"

Któż z nas nie zna życiowych perypetii zabawnej i dość niezdarnej dziennikarki? Choć od pojawienia się ostatniej części jej przygód minęło już 11 lat, to nadal nie brakuje fanów nie tracących nadziei na to, że na ekranach pojawią się kolejne losy zabawnej Bridget Jones.

Nie czekali oni na darmo, bowiem rozpoczęły się właśnie zdjęcia do trzeciej części przygód sympatycznej dziennikarki opisującej swoje przygody w słynnym dzienniczku.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "KARBALA" - FILM O WALCE POLSKICH ŻOŁNIERZY W IRAKU JUŻ W KINACH

"Bridget Jones's Baby", bo taki tytuł będzie miała trzecia część perypetii znanej dziennikarki nie ma jeszcze ujawnionego zarysu fabuły. Po tytule możemy się jednak domyśleć jakie wyzwania czekają bohaterkę graną przez Renee Zelweger.

 

Tak jak w poprzednich częściach na ekranie zobaczymy nie tylko Renee grającą główną bohaterkę, ale także  Colina Firtha w roli Marka Darcy'ego. Wiemy również, że tym razem w towarzystwie szalonej dziennikarki nie pojawi się przystojny Hugh Grant grający Daniela Cleavera.

Zobacz też: NIESAMOWITY TELEDYSK DO PIOSENKI Z FILMU "CHEMIA"

Na Twitterze Universal Pictures udostępniło jedno zdjęcie zapowiadające rozpoczęcie prac nad kolejną częścią. Jak długo potrwają nagrania? Tego jeszcze nie wiemy, ale mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli wybrać się do kina i znów spotkać się z na dużym ekranie z zabawną Bridget.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 05.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×