Brooke Fraser "Flags"

Trzeci materiał studyjny popowej gwiazdy z Nowej Zelandii, która ma wszelkie zadatki ku temu, by zdobyć międzynarodową sławę.

Brooke Fraser FlagsKrążek "Flags" już zawojował ojczyznę artystki i Australię, a został zauważony również w Wielkiej Brytanii i USA. Materiał na płytę Brooke napisała po przeprowadzce do Los Angeles, gdzie zapragnęła szukać inspiracji. "W Nowej Zelandii czułam się sfrustrowana i potrzebowałam uciec do miejsca, w którym mogłabym się skupić" - wspomina. Album wyprodukowała sama, zaś w pisaniu piosenek wspomógł ją mąż, Scott Ligertwood, a także Jon Foreman, muzyk zespołu Switchfoot. Utwory dotyczą przeżyć rodzinnych, a także ciężkich spraw, jak śmierć, cierpienie, żałoba. Płytę promował enegetyczny, ciepły numer "Something In The Water".

Warto wspomnieć, że poza singlami na szczytach nowozelandzkich list przebojów, Brooke ma na koncie sukcesy w postaci supportowania Johna Mayera i Davida Bowiego. Piękny głos Nowozelandki, rozmarzone popowe piosenki, łatwe do zapamiętania i śpiewania melodie oraz  wyjątkowy dar do pisania przemawiających do słuchacza historii - to klucze do sukcesu Fraser. Od dziecka uwielbia Carole King, Joni Mitchell, Jamesa Taylora i Vana Morrisona. Oprócz śpiewania, potrafi dobrze grać na fortepianie, którego tajniki zgłębia od 12 roku życia. Jest też aktywną uczestniczką akcji i organizacji charytatywnych, choćby Charity Water.


Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Posłuchaj nowej Leony Lewis

In Search of Sunrise


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 20.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×