Brytyjka otrzymała wyrok więzienia za... słuchanie piosenki Eda Sheerana

Który przebój doprowadził kobietę za kratki?

sheeransongmainmain.jpg

W brytyjskim mieście Willenhall miało ostatnio miejsce wydarzenie bez precedensu. 36- letnia Sonia Bryce została skazana przez sąd na 8 tygodni więzienia za... słuchanie w kółko jednej piosenki Eda Sheerana - "Shape of You". 

Jak to możliwe? Okazało się, że słuchanie muzyki było aktem... nękania. Doniesienie o osobliwym zakłócaniu spokoju zgłosili na policję sąsiedzi Bryce, którzy zeznali, że ich sąsiadka codziennie przez pół godziny słuchała zapętlonej i nastawionej na cały regulator odtwarzacza, jednej i tej samej piosenki - najnowszego hitu Sheerana. 

Z kobietą nie dało się dojść do porozumienia polubownie, zwłaszcza, że 36-latka była już wcześniej skazana za zakłócanie spokoju w bloku, w którym mieszka obok swoich sąsiadów. Jednak do tej pory były to nieco bardziej "klasyczne" przewinienia, takie jak awanturowanie się czy używanie wulgarnego słownictwa. Tym razem było nieco bardziej "kulturalnie", choć, jak na koniec przyznała skazana za nękanie sąsiadów Bryce - "nigdy tak naprawdę nie lubiła twórczości Eda Sheerana". Cóż, to chyba jeszcze gorzej... 


Posłuchaj piosenki Eda Sheerana, która stała się kością niezgody między sąsiadami: 

zdjęcie, film: Youtube  

Zobacz też: 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 31.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×