Burn Selector Festival 2013 - już tuż, tuż!

Headlinerem Burn Selector Festival 2013, został okrzyknięty szwedzki duet The Knife. Wraz z 5. edycją festiwal przeistacza się, przenosząc elektroniczną ucztę muzyczną do Warszawy. Zobaczcie, kto w dniach 6-7 września sprawi, że stolica zapłonie!

Burn Selector Festival 2013 - już tuż, tuż!

Burn Selector Festival 2013 - już tuż, tuż!

Burn Selector Festival to wydarzenie, zrzeszające wszystkich miłośników muzyki elektronicznej i tanecznej, który aspiruje do bycia eventem na poziomie europejskim, przez co wyróżniającym się w kalendarzu imprez tego typu. Dla wielu artyści prezentowaniu na Burn Selector Festival tworzą muzykę nowego pokolenia.

Headlinerem w tym roku będzie The Knife, kultowy wykonawca muzyki elektronicznej, składający się z szwedzkiego dueto, co więcej,  rodzeństwa. Oczywiście to jedynie początek festiwalowych atrakcji! Będziemy mieli przyjemność zobaczyć m.in. M.I.A., Busy P, James Blake, Rebeka, Jessie Ware, Capital Cites, Breakbota, When Saints Go Machine.

5. edycja festiwalu będzie o tyle ciekawa, że zmienia swoje miejsce, do tej pory "płonął" Kraków, teraz będzie Warszawa, czy to zmiana na lepsze? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już 7-8 września. Burn Selector Festival to dobry wydarzenie dla tych którzy festiwalowy okres wakacji, chcą zakończyć równie gorąco jak rozpoczęli!

Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani zobaczcie pełny line-up: selectorfestival.pl/

Mały przedfestiwalowy przedsmak, zapraszamy!

The Knife - "Pass This On"


Rebeka - "Melancholia"


James Blake - "Retrograde"


M.I.A. - "Bring The Noize"
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/Youtube


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 30.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×