Cannes 2016: Julia Roberts na czerwonym dywanie wystąpiła...boso

Julia Roberts łamie festiwalowe konwenanse i nie przejmuje się takimi drobiazgami jak... obuwie.

julia main.jpg

Trwa 69. Festiwal Filmowy w Cannes. Do filmowej stolicy świata, jak co roku zjechały największe gwiazdy światowego kina. 

Wczoraj premierę na festiwalu miał najnowszy film Jodie Foster - Zakładnik z Wall Street (oryg. Money Monster), w którym główne role zagrali George Clooney i Julia Roberts. 

Ta ostatnia na festiwalu prezentuje się olśniewająco. Najpierw, podczas spotkania promującego film, podobnie, jak wcześniej Victoria Beckham, zrezygnowała z oczywistej sukienki i wystąpiła w eleganckiej, acz nietuzinkowej stylizacji, której głównym elementem był szalenie modny w tym sezonie kombinezon


julia julia.jpg

Julia Roberts w Cannes 2016 

Natomiast wieczorem zrelaksowana i roześmiana gwiazda olśniewała wyglądem podczas premiery filmu na czerwonym dywanie. Aktorka na tę okazję wybrała szalenie modną w tym sezonie, długą, czarną suknię z opadającymi na ramiona rękawkami i dobrała do niej sporych rozmiarów, połyskujący szmaragdowy naszyjnik. 

W całej stylizacji nie byłoby nic szokującego, gdyby paparazzi nie przyuważyli, że gwiazda na czerwony dywan przyszła... boso, co jest niezgodne z zasadami ubioru obowiązującymi na festiwalu. Zdjęcie bosej Julii na czerwonym dywanie możesz zobaczyć, klikając w poniższy link:

TUTAJ zobaczysz zdjęcie bosej Julii na festiwalu w Cannes.  

Być może to lekka ekstrawagancja, ale czy możemy winić Julię? Kto nie chciałby się przejść po czerwonym dywanie w Cannes boso? 

julia cannes 1.jpg

Zjawiskowa Julia Roberts na czerwonym dywanie w Cannes  


julia i george.jpg

 Julia Roberts i George Clooney 

full cast.jpg

Obsada filmu "Zakładnik z Wall Street" z partnerami  

Zobacz też: Stylizacje gwiazd z pierwszego dnia festiwalu w Cannes 2016

 zdjęcia: StarstockDodał(a): Natalia Fijał , Piątek 13.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
W Polsce też mamy kilka znanych festiwalów filmowych, na których można spotkać mnóstwo gwiazd: http://www.eyahoo.pl/najwazniejsze-festiwale-filmowe-w-polsce/
Dodano: 2016-05-15 13:14:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
Znacie inne określenia niż "szalenie modna/y"?
Dodano: 2016-05-14 20:25:54 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×